Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1500Ft-os ikeás QI töltő...

1500Ft-os ikeás QI töltő kinyírná a telefon akksiját?

Figyelt kérdés

Sok szájból hallom hogy a vezeték nélküli töltés nem tesz jót az akksinak, de nem tudom van-e alapja az állításnak. Az ára miatt félek megvenni az említett 5 wattos töltőt, pedig kényelmes lenne éjszakánként arra felcsapni a telefont. (Ez esetben egy iphone X). Ugyanakkor csak jó tapasztalatom van az ikeás termékekről, de őszintén szólva elég elfogult vagyok ha 1500Ft-ért látok egy átlagban 8-10E forintos terméket.

Mit gondoltok erről?


2021. máj. 11. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

"de nem tudom van-e alapja az állításnak."

Nincs.


"1500Ft-os ikeás QI töltő kinyírná a telefon akksiját?"

Nem tudja.

2021. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nekem is olcsó töltőm van, és kifogástalanul működik. Nagyon jó vétel volt.
2021. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem értem, hogy vesz valaki egy 300 ezer forintos telefont (egy összegben vagy éppen 2 évre részletekben, most teljesen mindegy), és konkrétan a maximum 10 ezer forintos töltőn agonizálnak az emberek. Nem értem. Majomra van pénz, banánra már nincs? 300 ezres telefon, de Ikeás 1500 ft-os sz.rokkal akarjuk töltögetni a telefont? Ennyibe kerül a gyári töltő, vedd meg. Arra találták ki, ahhoz tervezték. Ha pedig neked 10 ezer forint sok, akkor rohadtul nincs szükséged 300 ezer forintos telefonra, hanem arra van szükséged hogy képezd magad mondjuk a pénzügyi menedzselésben.
2021. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

#3, elmesélem:

Mondjuk, csak 240k volt az iPhoneom.

Azért veszek iPhone-t, mert a fél életem és a bankkártya meg mobilnet adataim rajta vannak, ezeket nem rakom Androidra.

Megvettem hozzá a fülest is (madzagos, tartaléknak, mert még az előző is jó), mert ár/érték arányban a legjobb.

A hozzá kapott kábelt ki se csomagoltam, mert ránézésre is olyan szar minőség, mint az előző volt. De a 2 éves utángyártottamnak semmi baja.

Ikeas töltőt vettem hozzá, mert 1500ért pont azt tud, mint az Apple szarja, a belkin meg drága

2021. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
“ mert a fél életem” ebbe értsd bele az ügyfeleim adatait is
2021. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a kiberbiztonság számodra ismeretlen terület...
2021. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Hát expert nem vagyok, de pl ma csináltam rá rizikóelemzést🤣
2021. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Azzal sokat fogsz érni... :)
2021. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Morzsi007 ***** válasza:
45%

Ne spórolj rajta. Nincs fizika kapcsolat az aksival, nem tud kárt tenni benne, de felforrósodhat a töltő és az nem lesz jó hatással a hátlapra, tokra.


Aliról rendeltem egy Magsafe utánzatot adapterrel, próbaképp. Nem kellett volna. Az adapterrel nincs gond, viszont maga a Magsafe korong töltés alatt annyira forró volt 5 perc után, hogy a vékony telefon tok eldeformálódott, ahol érintkezett a töltővel, a töltés elindult, de 1%-ot nem mozdult. Szóval a töltőn, adapteren nem szabad spórolni, főleg egy drága mobil esetében.

2021. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ráadásul az 1500 forintos IKEA-s ezerszer különb, mint a 18 ezer forintos iStyle-os (mindkettő van itthon). Nyugodtan vedd meg! 2500-ból kijön kábellel együtt.
2021. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!