Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 10T Pro 5G 8GB/256GB...

Xiaomi Mi 10T Pro 5G 8GB/256GB Dual telefont lehet használni vezetékes fülhallgatóval USB C-n vagy csak Bluetooth?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nekem is olyan van. De adtak hozzá c type - jack átalakítót, azzal is lehet használni a régi fülesem.
2021. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 meszike91 ***** válasza:
100%
igen, még átalakító is jár hozzá, én is úgy használom
2021. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Megkérdezhetem, meg vagytok elégedve evvel a telóval? 🤔

Nagyon hajlok rá, hogy ez legyen az új telefonom.

2021. máj. 13. 00:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első xiaomi telefonom, eddig csak samsung volt, utána 1 huawei, majd jött ez. Nem igazán bántam meg. Nem fagy, nem vicceskedik. Teszi a dolgát bárhol bármikor. Ha nagyon sokat nyomogatom akkor 1 napot bír az aksija, ha csak átlagosan használom akkor 2 nap, ha meg dolgom van és nincs idő rá akkor 3 napot bír. Képek terén én megvagyok elégedve, nem vagyok amúgy sem valami nagy fotós, de néha szokott kelleni.

Nemrég fedeztem fel, hogy a wifinél 5g és wifi 6 képes a készülék. Szóval wifizni is álom vele, elég nagy a hatótáv is amin belül érzékel.

Negatívumnak 2 dolgot tudnék említeni. Bajos a youtube vanced telepítése (a miui optimalizációt ki kell kapcsolni), valamint néha pár alkalmazásnál egy darabig nem megy a sötét mód pl újraindítás után (erre az a megoldás, hogy ki-be kapcsolod a sötétmódot).

Engem egyik se zavar különösebben, egy megbízható telefon van a kezemben ami mindenben kiszolgálja maximálisan az igényeim és van ahol még meg is lep, pl ezzel a wifi 6 dologgal, nem számítottam volna rá telefonnál.

Családon belül is bátran mertem ajánlani a xiaomi telefonokat, ők is megvannak elégedve a márkával. A kérdés az, hogy neked a termék specifikációi megfelelőek-e, ha igen vedd meg bátran. Én imádom.

2021. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ!

Egy műszarész haverom jó ideje esküszik a Xiaomi mobilokra. Neki igen sok fajta telója volt már, előszeretettel cserélgeti őket. De a Xiaomi-tól nem szabadul jó ideje. :-) Legfeljebb modelt váltott, de marat a márkánál.

Jómagam Sony kedvelő voltam, most 4 éves készülékemet cserélném, mert elromlott a képernyő érintés érzékelése és össze-vissza dolgozik. Viszont úgy érzem, ezek a 4 évvel ezelőtti sony mobilok voltak az utolsók, melyek még aránylag reális ár / érték arányban voltak, azóta elszállt az áruk. Ráadásul, technikailag is lemaradtak. :-(

Nagyjából két hete válogatok, böngészem mire váltsak, az említett márka, típus eléggé elnyerte tetszésemet!

(Bejönne a Xiaomi Mi 11 Ultra is, de annyit már nem szánnék mobilra. Még csak a szürke gazdaságból értékesítő webshoppok árulják, de így is húzós az ára, mi lesz, ha megjelenik a hivatalos forgalmazónknál. Annyiért már notebook-ot lehet venni! 🤔 Alapvetően, már ez a Mi 10T Pro sem egy olcsó modell, de nálam ez még belefér a lelki határokba.)

2021. máj. 13. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ips a kijelzője. Elvileg az a típus napfényben szarul fogsz látni, mert nem olyan erős a fénye, mint az amolednek.

Bluetooth 5.1-es fülhallgatot megeri venni, mivel a telefonban bt 5.1, aptx hd, adaptive és low energy van benne.

1 töltéssel akár egész nap is tudsz hallgatni vele.

2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 meszike91 ***** válasza:
Nekem is első xiaomi telefonom és teljesen elégedett vagyok vele, egy oneplus 3-mat váltott. A 144hz kijelző nagyon folyamatos érzésre. Az ips annyira nem zavaró, a fekete nem tökéletes, de csak ennyi. A miui kicsit fura volt először, de szokható. Az aksija sokáig bírja. A jackdugó hiánya megszokható, folyamat a fülesen van az átalakító így ugyanúgy csak be kell dugni. Ezért az árért meg nagyon jó proci van benne.
2021. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap koraeste vettem át, most ismerkedünk! Véleményt korai lenne mondani, a megjelenése, a képernyője tetszik.

Amit nem tudtam és kicsit zavar, hogy ha 5g kapcsolatot szeretnék használni, akkor nem lehet kettő SIM kártyát müködtetni.

2021. máj. 15. 08:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Miként lehet elérni az összes appot? Nem találtam meg az alkalmazások menüt.
2021. máj. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!