Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély, hogy megjavítsam...

Van esély, hogy megjavítsam az iphone 7-esem?

Figyelt kérdés

Bevolt már törve a kijelző, akksira is ráfért volna már egy csere, mivel kezdett puposodni.Leejtettem, mégjobban betört.Teljesen felforrósodott.Azóta képet csak úgy ad,hogyha töltőn van, akkor is csak a kezdő képernyőt, azaz az apple logót.Ismerősöm megvenné tőlem pár ezer ft-ért, és megcsináltatná magának.A telefon teljesen halott ügy lenne, vagy egy akksi+ képernyő cserével fel lehetne éleszteni?

Nem értek a telefonokhoz, és tudom, hogy láthatatlanba nehéz megmondani, hogy mi a pontos baja, vagy kuka.Ha ezt szeretnéd írni, inkább ne tedd.Köszi.



2021. máj. 14. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A púposodó akksi mindent tönkretehetett akár. Nem tudom miért jó megvárni… ki is írja 80% alatt hogy szerviz
2021. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom észrevetted-e, de manapság 40.000 forintért jobb telókat kapsz újonnan, mint a túlértékelt szemeted.
2021. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát a púpos akksi biztos feszíti a telefont, és az alaplapot is. tehát az is lehet, hogy az alaplap már sérült, és ha kivennéd, el is törne.
2021. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2. Jó magyar ember létedre látom nagyon bele szerettél volna kötni valamibe.Volt samsungom, huaweiem is.Engem ez győzött meg.Valamint gondolom fogalmad sincs, hogy miért “túlértékelt”.

2021. máj. 14. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

De legalább az Apple jó támogatást ad, IOS-ra alig van vírus, és jól optimizált az UI.

Úgyhogy van jó oldala is az almának

2021. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként 50 ezerért kapsz jó állapotú használt 7-et. Ennél 1000% hogy többe kerülne a javítás
2021. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kicseréled a kkijelzőt és az akksit és csak utána fog kiderülni hogy mit kell még kicserélni... ez gyakorlatilag gazdasági totálkár.
2021. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!