Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone-t válasszam...

Melyik iphone-t válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés
Az iphone se 2020,iphone 11 pro,és az iphone 12 között vacilálok.Az összes közül az iphone 11 pro dizájnja tetszik a legjobban,és a mérete is annak tökéletes,de egy árban van a 12-vel,és tudom hogy az lenne az ésszerűbb választás.De nekem sokakkal ellentétben,nem igazánn tetszik az iphone 12 új dizájnja,és a csillogós hátlapja,meg a színei sem.De azt is tudom hogy ott az se 2020,ami ugyan azt tudja csak kamerában más,de engem az nem érdekel,mert nagyon keveset használnám.Kb 5-6 évig szeretném használni majd az új telefont.Jelenleg egy iphone 6-om van,és szerintem elég gyors még a mai napig a korához képest,főleg arra amir nekem kell.Szerintem 5-6 évig simán kiszolgál majd az új.Szerintetek megéri csak azért a 11pro-t választani mert jobban tetszik?kb 5-6 év múlva mennyire lenne feltünő a gyorsaság különbség a 11pro,és a 12 között?

2021. máj. 14. 19:45
 1/10 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ha neked a 6 is bőven megfelel még, szerintem felesleges a frissebb/drágább felé menned, a szavaid alapján amúgy sem terhelnéd nagyon játékkal, ilyesmivel, 5-6 év múlva 1 év különbség gyakorlatilag semmi nem lesz.
2021. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
11 pro
2021. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából nincs olyan játék telefonra ami nagyon tetszene,inkább konzolon játszok.Főleg netezni,youtube-ozni,instázni,facebookoz-ni kéne,szóval átlagos média fogyasztásra.Nyílván már érezhető lenne egy iphone 11 pro,vagy 12 gyorsasága egy 6-hoz képest,de szerintem még mindig gyorsabb egy 6 éves iphone,mint egy középkategóriás androidos teelfon,pl.egy p20 lite
2021. máj. 14. 19:57
 4/10 savanyújóska ***** válasza:
100%
Igazából felmerül, hogy akkor minek cserélsz eleve, de erre teljesen feleslegesen erős már a 11 pro is. (Lite Huaweieket ne is keverjük ide, eleve nem az iPhond-al vannak egy kategóriában, egy P20, vagy egy P30 Pro meg teljesen más kávéház - a P40 meg ugye kuka, mert nincs google, messzire vezet ez na :D)
2021. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért érzem már rajta hogy egy csere elkéne,főleg az akksin,és néha néha van egy-két döccenés,de ha most veszek egy 11-pro-t,és az hasonlóan tartja magát 5-6 év múlva,mint most egy iphone 6,akkor nekem az tökéletesen megfelel.A kérdés csak annyi,hogy mennyire érezném meg az 14-es bionich chip előnyeit az A13-al szemben.Lenne a két telefon között akkora különbség,mint most egy iphone 6 vs iphone x között?Az 5g nem érdekel,meg amúgy sem elérhető a legtöbb helyen még normálisan.
2021. máj. 14. 20:13
 6/10 anonim válasza:
100%
Én mindenképp azt választanám ami tetszik és az igényeimet is kielégíti de ezt te tudod hogy neked mi a jobbik önteni nem igazán tudunk helyetted.Vagyis tudunk de annak lehet nem fogsz örülni.
2021. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem akkor az iphone 11 pro lesz.általános felhasználás meleltt nem hiszem hogy nagy különbséget éreznék ,viszont a dizájnja sokkal jobban tetszik a 11 pro-nak.a három kamerás elrendezés is sokkal jobban tetszik mint a kettes,a matt hátlap is,és kompaktabb is egy kicsit a 12-nél
2021. máj. 14. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Öcsém, ezt jól megbeszélted akkor magaddal! Legközelebb ezzel kezdd az ötletelést és akkor nem is kell feleslegesen kérdést írnod ide. Gratulálok a döntéshez, én most pezsgőt is bontok ennek örömére!
2021. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11 Pro egyertelmuen. De!

3-5 ev mulva nem fog kelleni az 5G? Ha nem nagyvarosban elsz, akkor nem. De ha ott elsz, akkor szukos lehet a 4G a sok felhasznalo miatt.

2021. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!