Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone11-et gyártanak még?

Iphone11-et gyártanak még?

Figyelt kérdés
Sok webshopban elfogytak az alapszínekben, csak sárga meg piros elérhető a legtöbb helyen. Szerintetek gyártják még, és várható feltöltés, vagy már hamarosan kivezetik?

2021. máj. 14. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
2021. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Októberben/novemberben kivezetik.

De még gyártják. Május 19-i szállítással elérhető mindegyik színvariáns az apple.hu-ról.

Az a te bajod, hogy az utolsó utáni webshopokból szeretnéd rendelni.

2021. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hivatalos viszonteladótól szeretném venni. Számít az a +20.000Ft.
2021. máj. 14. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha számít a 20 ezer akkor nem Csúcskategóriás mobilt kell venni.
2021. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok
2021. máj. 15. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Hiába sértődsz meg, ez akkoris így van. Az Iphone, a Smasung S és Note széria, nem arra van, hogy kuporgasd rajta a zsebpénzed. Ezeket vagy bevállalod és megveszed a majd fél milliós árcédulűval együtt vagy nem. Ha te egy kifutó telefonra sajnálod azt a kb 260-at, amit kérnek, akkor miért nem keresel 150-200 között mobilt? Jah, mert jampizni kell a csajszik előtt az almával csak della nincs rá.
2021. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem megsértődtem, szimplán nem látom sok értelmét a vitatkozásnak. Egy egyszerű kérdést tettem csak fel,amitől már kissé eltértünk, kioktatást pedig nem kértem mellé. Ezzel én itt lezártam.
2021. máj. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!