Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség, összeomlik a Xiaomi...

Segítség, összeomlik a Xiaomi redmi note 8 telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, gyakrabban előfordul, hogy belépek egy alkalmazásba, majd egy idő után kidob. Összeomlik ilyenkor az egész telefonom, és mindig a kezdőképernyőre dob, majd "frissít" (pár másodpercig nem bírok kezdeni a telefonnal semmit, mert nem tölt be az egész képernyő, csak szép lassan). Nem tudom mit tegyek, és nagyon idegesítő, ha pl. írok valakinek, és így kidob, majd mikor megpróbálok visszalépni, az alkalmazás is teljesen újraindul. Próbáltam frissíteni a telefont, de semmi. Gondoltam, a tárhellyel van a gond, de az sem. Ötletem sincs, mit tegyek ez ellen. Nem tudom, másnak is felmerült-e ez a probléma, de ha valaki tud megoldást, annak nagyon megköszönném, ha leírná!

2021. máj. 16. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Teljes gyári visszaállítást csinálj rajta.
2021. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A webviewes problémán túl vagy?
2021. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Amint lehet másik normális telefont venni,ezen meg gyorsan túladni.
2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

az a baj ezekkel a most annyira tul értékelt kinai szarokkal, hogy papiron nagyon jó áron jó teljesítményt adnak


de a valőságban gyorsan kipurcannak


csodák nincsenek amugy


ami olcsó az általában szarabb is


inkább vegyél egy papiron gynegébb samsung telefont mint ezta xiaomi szart

Az legalább évekig müködni fog

2021. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!