Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 11 lite, Xiaomi...

Xiaomi mi 11 lite, Xiaomi poco f3 és Oneplus nord n100 vélemény?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlása előtt vagyok és kicsit döntésképtelen. Jelenleg egy Huawei p20 lite-ot használok már 3 éve, előtte is Huawei-em volt, de mivel a Google szolgáltatások már nem elérhetők, ezért valami más márkától keresek telefont. Ezért gondolkodtam a Xiaomikon legfőképp. Samsung a72 is szóba jött, de én nem vagyok annyira oda a Samsung-ért. Mi a véleményetek a fent említett telefonokról? Vagy esetleg tudtok valami hasonló, androidos telefonot jó kamerával max 150.000 ezerér, ami bírja is legalább 2 évig?

2021. máj. 15. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi mi 11 lite
Xiaomi poco f3
Oneplus nord n100
Más
7 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem nord n100, csak simán nord..
2021. máj. 15. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nord nagyon jól fotóz, páromnak olyan van (nekem is OnePlusom van). Samsungok nekem sem tetszett, Xiaominál nekem az IPS kijelző nem volt szimpi, így maradt a OnePlus. Én azt venném.
2021. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
47%
A poco-nak az eggyetlen gyengéje a kamerája,de minden másban szuper
2021. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!