Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Covid Control alkalmazás...

Covid Control alkalmazás használata hogyan?

Figyelt kérdés

Letöltöm az applikációt utána kér egy QR kódot, ezt hol találom? Nem igazán vagyok otthon ebben az informatikus világban😅 tudna valaki egy részletes és egyértelmű leírást adni, hogyan is aktiválom ezt a csodás alkalmazást?

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 16. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

"Covid Control alkalmazás használata hogyan?"

Erről az alkalmazásról van szó:

[link]


"Letöltöm az applikációt utána kér egy QR kódot, ezt hol találom?"

A védettségi igazolványon szerepel

[link]

amit az első oltás után küldtek ki.

2021. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tehát a plasztik kártya nélkül az app teljesen használhatatlan? Sajnos én még nem kaptam meg a kártyát. Azt hittem az app helyettesíteni tudja a védettségi igazolványt, de ha igaz amit írsz az app végülis haszontalan nem?
2021. máj. 16. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Rossz választ kaptál.

Első sorban Ügyfél Kapus regisztrációdnak kell lennie mert csak azzal tudsz belépni [link] ide.

Az említett regisztrációt Kormány Ablak ügyfél szolgálatotn tudod kérni.

Ha meg van akkor tudsz tovább lépni.

2021. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

"tehát a plasztik kártya nélkül az app teljesen használhatatlan?"

Igen, a Covid Control alkalmazáshoz kell plasztikkártya.


"Azt hittem az app helyettesíteni tudja a védettségi igazolványt, de ha igaz amit írsz az app végülis haszontalan nem?"

A Covid Control csak egy olvasó alkalmazás - például vendéglátósnak, szálláshely adójának jó.


Amire te gondolsz, az egy másik, az "EESZT alkalmazás":

[link]

[link]

2021. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
41%

Kártya nem szükséges ehhez az apphoz, viszont az eeszt.gov.hu oldalon be kell jelentkezni az aktiváláshoz. (Ahhoz meg ha minden igaz szükséges az ügyfélkapu.)

Röviden:

[link]

2021. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
#5: A "Covid Control" alkalmazás használatához szükség van QR-kódra - az a már említett plasztik "védettségi kártyán" a #4-es hozzászólásban említett "EESZT alkalmazáson" keresztül érhető el.
2021. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha nincs ügyfélkapud, cseszheted az egészet..........
2021. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért nem olyan nagy dolog azt elintézni, egyéb haszna is van.
2021. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!