Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik ez az oltást...

Hogy működik ez az oltást igazoló alkalmazás? Letöltöttem, beírtam a Taj számomat, most meg valami QR kódot kér. Nekem nincs QR kódom, honnan lenne?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Próbáltad esetleg követni az utasításokat? Két gépről kell bejelentkezni az első alkalommal.


[link]

2021. máj. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak szok szerint már msot nem ugy megy ahogy kéne.
2021. máj. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába regisztraltam meg olvastam be a QR kódot, mégsem tudom megnézni.. Bejelentkezni sem lehet, csak regisztrációt enged
2021. máj. 17. 05:07
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert az eeszt mobiltokent töltötted le.
2021. máj. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Két külön, most kiadott alkalmazás van.


Az egyik az "EESZT alkalmazás"/"EESZT lakossági":

* [link]

* [link]

* [link]

ami a "COVID-19 betegség elleni oltások igazolására" szolgál "mobileszköz segítségével".


A másik meg a Covid Control:

* [link]

* [link]

* [link]

ez pedig a "védettségi igazolványon" (ez az a plasztikkártya, amit az oltottak kapnak postai úton keresztül) és az előbb említett "EESZT alkalmazás / EESZT Lakossági COVID oltásigazolás menüpontban található QR kód beolvasával az állampolgár védettségének hitelesítése" szolgál.


Tehát az előbbi az oltott honpolgár "védettségi igazolványának" (plasztikkártya) mobileszközön történő helyettesítésére szolgál; az utóbbi meg az előbbi alkalmazásban ("EESZT alkalmazás"/"EESZT lakossági") és a "védettségi igazolványon" (plasztikkártyán) található QR-kód beolvasására/megjelenítésére (például egy vendéglátós, egy szállásadó, egyéb szolgáltatásnyujtó számára hasznos).

2021. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!