Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van elállítva a telefonomon?

Mi van elállítva a telefonomon?

Figyelt kérdés
Huawei Mate 20-am van, az a gond, hogy ha pl. böngészek és kilépek mondjuk, hogy válaszoljak egy whatsapp üzenetre, ami 20 másodperc, mire visszalépek újra be kell töltse a böngészőt, nem marad ott ahol abbahagytam, de így van pl.ha hírdetéseket nézegetek valamelyik oldalon, átnézek pár oldalt, de ha kilépek fél percre mire visszalepek kezdhetem újra, ez beállílítás kérdése vagy ilyen a telefonom? Ha jól emlékszem mikor vettem kb. 2 éve akkor még rendesen ment.
2021. máj. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Azt próbáltad már, hogy nem büngészel és telót nyomkodsz, hanem könyvtárba jársz?

Hidd el, jobb emberré válnál, ha letennéd azt a kibszott telefonodat.

2021. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te gondolom egy könyvtárban irtad meg a választ és levélben küldted be a gyik szerkesztőségébe
2021. máj. 17. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Felraktál okosan valami memóriamanagert, ami mindig kiüríti a RAM-ot, mert azt hiszed, az a jó, ha a RAM üresen áll? EGy rakás ember él ebben a téveszmében, aztán csodálkoznak, h az appoknak mindig újra be kell töltődniük az üresen álló memóriába, ha használni akarják őket.
2021. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-nem tettem fel semmi ilyensmit
2021. máj. 17. 10:16
 5/6 0utsider ***** válasza:

Szerintem kevés a szabad RAM-od.


Nálam Xiaominál 6 GB-ból 3-at megeszik a rendszer. Anélkül, hogy bármi progi meg lenne nyitva.


Kedves 3-as, sajos vannak olyan gyártók, akik rendszer szinten integrálják ezt a memóriából kilövő future-t.


Nálam Xiaominál pl külön be kell állítani minden proginál, hogy nem, nem kérek az akkumulátor kímélő módból.

2021. máj. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kedves 3-as, sajos vannak olyan gyártók, akik rendszer szinten integrálják ezt a memóriából kilövő future-t."


Feature lesz az, nem future. De amúgy ja.

2021. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!