Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem műkődik egy adott...

Miért nem műkődik egy adott játékom az itthoni wifin?

Figyelt kérdés
Mióta kábelcsere volt a diginél az egyik játékomat nem tudom használni telefonom az itthoni wifin keresztül. Mobilinternettel, más wifivel műkődik csak az itthonival nem. Újra indítottam a wifi routert is. A digit felhívtam, de konkrétan kiröhögtek és azt mondták nem tudnak mit kezdeni ezzel.. mobil internetet nagyon viszi sajnos
2021. máj. 18. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a Digi hibája. Lehet IP bant kapott az IP cím előző tulajdonosa, ezért nem enged be. Kapcsold ki a modemet (azt a cuccot amibe az optikai kábel megy) 24 órára, annyi idő alatt biztosan lejár az IP cím és újat kapsz.
2021. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!