Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Samsungot eri meg...

Iphone vagy Samsungot eri meg jobban venni?

Figyelt kérdés
Most samsungom van, Iphonom meg sosem volt. Zenehallgatasra es fenykepezesre hasznalnam inkabb, de persze emellett facebook, instara is hasznalnam. Azt hallottam, hogy az iphonnal nem lehet ingyen zenet hallgatni. Viszont szerintem a kameraja sokkal jobb.

2021. máj. 26. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon megosztó kérdés… android felhasználó úgyis samsungot mond. Ios felhasználó pedig iphonet.

Személy szerint magán célra egy IPhone 12est, vállalati mobilként egy Samsung S20ast használok.

2013-ban váltottam IOs-re addig Androidot használtam én is.

Jelenleg semmire se cserélném le az almát. Laptop, óra, okos otthon, minden apple.

Gyorsabb, jobban reagál, egyszerűbb használni nincs túlbonyolítva. Lehet, hogy vannak androidnál bizonyos újítások, de akkor se éri utol.

De ez az én saját véleményem.

2021. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem munkából kifolyólag mindkettő van, mondjuk úgy, hogy nem fogott meg a harapott alma életérzés. Halálra idegesít, amikor androidon természetes dolgok nem működnek. Egyébként mindekettő jó a maga módján, azt vedd, ami jobban tetszik.
2021. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

"Halálra idegesít, amikor androidon természetes dolgok nem működnek."

Ezt elég félreérthetően fogalmaztam. Szóval halálra idegesít, amikor iOS-en olyan dolgok nem működnek, amik androidon természetesek.

2021. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Nekem iphone okos telefonom volt mindig is. Androidom nem volt és nem is lesz, mert nekem bonyolult az ios-hez képest, nagyobb sebezhetőség gyorsabb elavulás,12 év után az almát meg már ismerem. Ezen mindig vitáznak, feleslegesen, van akinek ez jön be, van akinek a másik, nyilván megszokás kérdése is, meg hogy mire használja az ember, de 99%-ban ugyanazok a dolgok elérhetőek mindkettőre.


Ha eddig androidos mobilod volt és megfordult a fejedben hogy váltasz, akkor adj egy esélyt neki, max eladod, ha nem jön be.


“Azt hallottam, hogy az iphonnal nem lehet ingyen zenet hallgatni.”

Tudsz rámásolni pc-ről akár filmeket, zenét(ingyen hallgatni), flac-et, mp3-at, még DSD-t is a megfelelő appot kell letölteni hozzá. CAD fájlokat is kezel, mindenféle dokumentumot. Ezt csak azért írtam le, mert sokan ettől félnek, hogy az iphone nem kezel semmit, vagy nem lehet rá másolni.

Egyébkent havi 1600Ft-ért Apple Music előfizetés június 1-től CD minőség-et nyújt vagy jobbat. Majd követni fogja a többi stream szolgáltatás, már valaki el is kezdte.

2021. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy egy árkategóriát nézel mind a kettőből, szóval agyonegyszerűítve, ha Andorid kell Samsung, ha iOS akkor meg iPhone.


"Azt hallottam, hogy az iphonnal nem lehet ingyen zenet hallgatni."

Ez nem igaz, de sosem értettem, hogy miért olyan nehéz előfizetni egy Apple Music-ra vagy Spotifyra.

2021. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő volt. Részemről az iPhone jobb. Már csak azért is, mert én pwm érzékeny vagyok. Az amoled bántja a szemem és a fejem a retina lcd meg nem.
2021. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!