Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok,...

Titee kérdése:

Telefon vásárlás előtt állok, hol vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előzmény:

3 évvel ezelőtt vettem egy Samsung Galaxy S9+ mobiltelefont és pórul jártam vele, mivel más régióból származik, így 0 Android frissítés jött rá, a mai napig is ugyan az van rajta, amivel kiadták 3 évvel ezelőtt, manuális frissítés esetén, azt írja, hogy a legfrissebb rendszer van rajta. Hiába kaptam rá garanciát, jótállást, semmit nem ért itt Európában(ezt a Samsungban mondták), így hagytam is mivel szerencsémre, ezen kívül más gondom nem volt a telefonnal soha.(Árukeresőn kerestem, hol olcsóbb és nyilván a legolcsóbb helyről megvettem, 3 hétre rá a webshopnak nyoma sem volt(valami 1mobil volt az oldal neve)).

Kérdés:

Iphone 12 Pro Max vásárlás előtt állok. A konzolvilág.hu oldalán gondolkozom megvenni a telefont mivel jóval olcsóbb ott és az egy elég jó bolt, több éve működik... Fent állhat annak az esélye, mint amit az "előzményben" leírtam, vagy nem?

Esetleg tudtok ajánlani olyan helyet, ahol tutira jó telefont adnak, garanciával, jótállással, természetesen magyar telefont? Nem szeretném mégegyszer megszívni, mert nem kis összegről beszélünk.

+1 kérdés:

Miért olcsóbb bárhol máshol a telefon mint mondjuk az Apple oldalán? De ugyan ez minden márkánál...



2021. máj. 28. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

A Konzolvilág nem fog eltűnni illetve az Apple termékekére nem gagyi garancia van, vedd meg akárhonnan.


Azért dragabb az applenel mert magasabb haszonkulccsal árulják a telefonokat, ha náluk lenne a legolcsóbb máshol nem látnal Apple termeket mert mindenki közvetlenül az Appletol venné, az meg marketing szempontból elég gagyi ha a mediamarkt roskadasig van Samsunggal meg huawei-jel és a mezei paraszt nem tud rabokni az applera hogy neki az kell.

2021. máj. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkockáztatom, hogy valami szükeimportos cuccokat hoznak be, azért ennyire olcsók. Az Apple termékeit nagyon kicsi árréssel lehet eladni hivatalosan, úgyhogy nagyon minimális hasznuk lehet rajta - vagy inkább semmi ha hivatalos beszállítótól szerzik be.


Ha biztosra akarsz menni akkor apple.hu, istyle, icentre-ben veszed Vagy telekom, telenor,

2021. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En arukereson neztem ki egy gsm uzletet anno (ujgsmmobilok talan vagy valami ilyesmi,aminek sok es jo ertekelese volt). 3 db telefont vettem toluk az elmult par evben a csaladnak: iphone 8,10,11 pro es eddig mind rendben van,pedig a 11en kivul mind 3+ eves asszem. Minden tartozekkal,vadi uj allapotban,letiltas mentesen megkaptam. Vigyaztam ra,igy nem volt sem szoftveres,sem mas hiba ami miatt intezni kellett volna a garanciat. Valoszinuleg a jovoben is toluk vasarolok telefont.
2021. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!