Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Naptár alkalmazást szeretnék...

Naptár alkalmazást szeretnék amiben be lehet állítani,hogy milyen hangon,hányszor értesítsen. Google naptár nem olyan jó nekem,mert egyszer értesít akkor is rövid hangon. Vagy be lehet azt is állítani így,csak én nem tudom? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Google naptár beállítások - általános - naptár értesítései-speciális-hang-legeslegalul csengőhang hozzáadása
2021. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve ha beírsz a naptárba akkor van ilyen lehetőség, hogy értesítések felvétele, ott be tudod állítani, hogy előtte 10-8-6-4-2-1 perccel is csipogjon, akár percenként, ha nem találod akkor lefotózom neked.
2021. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!