Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help?! Ugrál a telefonon a...

Help?! Ugrál a telefonon a töltöttségi szint! Kikapcsol mondjuk 60%-on, majd hirtelen ha visszakapcsoltam már csak 3%. Aztán újra kikapcsol, majd én ha visszakapcsolom mondjuk random 30%-on van. Bővebben lent

Figyelt kérdés

NOS!

Samsung Galaxy ACE III, 3G, 7270

Ha a főkérdésnél nem fogalmaztam egyértelműen.

Egyrészt nagyon gyorsan merül a telefonom, túlságosan is gyorsan!


Gyári beállításokra visszaállítottam, ez egyértelmű!

Biztonsági másolatot SEM csináltam, természetesen!


Másrészt pedig.. Feltöltöm teljesen, leszedem a töltőről, pár másodperc, és már csak kb 95%-on van. Oké, ezután használom értelmesen, lemegy kb. 50%-ra normálisan %-ossával, majd gondol egyet, kikapcsol. Ez még mindig ok, visszakapcsolom, már csak 5%-on jelzi a telefont, amikor gondol egyet és újra kikapcsol.

Na jó, ismét bekapcsolom, nicsak 65% -on van.

Egyszer csak használat közben kikapcsol, vagy hirtelen ugrik egyet és akk megint mondjuk csak 15%-on jelzi.

Aztán persze így tovább stb, majd egyszer csak teljesen lemerül, feltöltöm és kezdődik előről.


Ez akksi hiba, vagy más is lehet?


Most vettem egy új akksit, (ACE2-es akksi lett jó bele)

15%-on volt a teló, kikapcsoltam, és máris kb felénél jelzi a telefon... Ezóta nem kapcsoltam vissza, megvárom míg teljesen feltöltődik..

Van-e esély, hogy ezután normálisan fog működni?

Egyre gyanúsabb, hogy nem is (csak) akksi hibája van..


Válaszokat előre is köszönöm!!!



2016. szept. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek ekkora körités? Az aksit cseréld ki és kész.
2016. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kontakthibás az aksi saruja.
2016. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerviz
2016. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A töltés vezőrlő is hibás lehet. Szerviz.
2016. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na basszus. Örülök neki.
2016. szept. 22. 12:09
 6/6 anonim válasza:
69%
Mondok jobbat teljes telefon csere (vannak olyan telefonok amibe beleprogramozták hogy egy adott idő után tegyéktönkre önmagukat vagyis ha az a telefon valaha jól működött akkor ez történt) az újjak nem csinálnak amugy ilyet mert tiltvavan!
2016. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!