Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra F 1,4i (C14NZ)...

Compactegon kérdése:

Opel astra F 1,4i (C14NZ) alacsony fokozatban random leáll?

Figyelt kérdés

Körülbelül 6-7-edjére csinálja, hogy pl. körforgalomból kikanyarodáskor egyszer csak megáll az autó. nem ránt, nincs hangja, épp ezért már csak azt látom, hogy az olaj,- és az akksi visszajelző lámpája világít. csak a második-harmadik fokozatban csinálja.

az akksit lemerítettem pár hónapja, az olajcsere lassan aktuális (6500-7000km), illetve a gyertyákat még nem cseréltem.

pár ráindítás után eddig beindult, de most letettem az autót. szerelőhöz viszem és addig áll, de meghallgatnám a véleményeteket.



2018. júl. 16. 07:19
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
Ha mar ugyis szerelonel van minek kell talalgassunk egy random hiba kapcsán?!Ha szerencséd van valoszinuleg nincs is komoly baja,igy még csak drága sem lesz a szereles!
2018. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fojtószelep, alapjárati motor, valamelyik jeladó, kábel, vákuumcső, kartergázcső, gyertya, gyújtás, ac pumpa, nyomás szabályzó szelep stb, szóval elég sokminden lehet...
2018. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nincs szerelőnél, este otthagytam egy parkolóban.

csak azért merészkedtem megkérdezni, hátha valami tipikus hiba.

2018. júl. 16. 08:07
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Ennyiből ember nem lesz aki megmondja mi a probléma
2018. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindegy, azért köszi. épp nem hiányzott most, de ez már csak ilyen :D
2018. júl. 16. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Fiestám csinálta ezt, de a butuska, előzésnél.. majdnem megölt. Fél év után kiderült, holtponti jeladó az oka. 5 ezer forint.
2018. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Benzincső volt elrepedve, harmadszori visszavitelnél csak észrevették..
2018. nov. 12. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!