Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 cseréje SE 2020-ra?

IPhone 7 cseréje SE 2020-ra?

Figyelt kérdés

Az iPhone 7-ben most cseréltettem akkumulátort, mert már 79%-on volt.

Azt a problémámat megoldotta, hogy annyira nem merül gyorsan.

Viszont a telefonnal az a problémám, az aksi csere előtt is, hogy baromi forrósodik a hátulja, de úgy, hogy még a tokon keresztül is lehet érezni, hogy melegszik.

Semmi nagyobb igényű alkalmazást nem futtatok rajta, például egy sima Youtube videó megnézése közben is melegszik, sőt miközben mondjuk meg a zenelejátszó és közben irkálok a Messengeren, pár perc alatt baromi forró lesz.

Miután nem használom, akkor pár perc alatt lehűlik.


Gyenge lehet már a hardver az új iOS rendszereknek? Megérett a cserére?

Az új SE-t néztem ki.



2021. jún. 3. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem is az akku a fő probléma, hanem hogy meg vannak számlálva a telefon évei. Jövőre kap új IOS verziót utoljára. Lehet ez nem mindenkit érdekel, de nekem például számít, hogy naprakész rendszert használjak.


Az új SE egy kisebb házba bújtatott 11-es. Mindenben jobb, mint a 7-es.

2021. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

nézd meg a beállítások ›› Akkumulátor menüben, hogy mi csinálja ezt. Valószínüleg egy app van beakadva.


De talán a legjobb az lenne ha csinálnál egy gyári visszaállítást számítógéppel! Ne tegyél vissza mentést. Ha ezek után is forrósodik akkor valamihardveres problémája van. Ha nem, akkor csak valami szoftveres volt.

2021. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Se erősebb tuti hogy sokáig lesu még támogatott
2021. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
És mit kell nézni a beállítások akkumulátornál? Hogy mutatja mi van beakadva?
2021. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

arrról váltottam pont arra

nekem megérte

mindenbe jobb

kinézetre meg tojtam

2021. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!