Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok max 100 ezer Ft-ért, ha a jó minőségű kamera a legfontosabb? (újat szeretnék így csak Android lehet)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennyi pénzért nem kapok hibátlan, tűéles képet, mint pl a drágább Iphone/Samsung esetében. De mégis mi lehetne a legjobb? Nagyjából a Xiaomi/Samsung vonalon gondolkodtam, de akkora a választék, hogy elveszek.Illetve egy szempont volna még, de ezt szükség esetén el tudom engedni,mégpedig az, hogy ne legyen túl széles a készülék, úgy 75 mm-től, hogy egy kézben is kényelmes legyen tartani.

2021. jún. 4. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Samsung galaxy a71 talán belefér
2021. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Fotós szemmel erre azt mondanák, hogy ha a kamera a legfontosabb, akkor ne mobilt vegyél, hanem digitális fényképezőt... mondjuk DSLR-t ennyiért meg sem mutatnak...
2021. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 M3litta válasza:
88%

Xiaomi Poco M3-at ajánlom. Gyönyörű képeket lehet vele csinálni és legtöbbre még utómunka sem kell. Nekem is az van és én pozitívan csalódtam benne, mármint sokkal jobb, szebb mint vártam. A kamerája emelt szines, de külön be tudod azt is állítani, hogy melyik színt lássa jobban.

Maga a telefon számomra tökéletes. Gyors, sokfunkciós, játékgyorsítós.

Ha alkalmazásokat töltesz le, az az első,hogy átvizsgálja, hogy biztonságos e vagy nem, ha nem az nem engedi le tölteni nehogy vírusos legyen a telefon miatta.

Sok szempontból nagyon jó választás. 😃😃

2021. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2-es: Lehet a digitális fényképező jobb minőséget tud, de ott is csak a magasabb árkategóriát érdemes nézni. Másrészt az a baj, hogy a fényképező nincs mindig nálam, telefonnal kényelmesebb.
2021. jún. 4. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Note 9 pro
2021. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 qkker1 ***** válasza:
40%
Nokia 5,4 vagy D20 60 körül van, Zeiss lencsével, szép képeket csinál, x20, szintén jó képeket csinál, de az már 120 körül van.
2021. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Samsung Galaxy A51,

Xiaomi Poco X3 NFC,

OnePlus Nord N10


Ha árban kicsit feljebb tudnál menni (120e) akkor ott lenne a Pixel 4a nagyon jó kamerával, nem túl nagy méretben

2021. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ennyiért vegyél fényképezőgépet. A belépőszíntű Canon-om 117k volt újonnan. Ég és föld a mobil és a gép közti különbség. Ha csak bohóckodni szeretnél akkor persze, legyen a telefon. De ha komolyabban érdekel a fotózás akkor kamera.
2021. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Azt sosem értettem, hogyha segítek és leírom, hogy szerintem melyek a legjobb telefonok a kérdező szempontjai alapján, akkor miért kell lepontozni.
2021. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem Samsung Galaxy A40 telefonom van. Kb 3 éves, de a kamerája (szerintem) elég jó. Ez max 50 ezer Ft. Biztosan van jobb is. Az A széria újabbjai között nézelődnék
2021. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!