Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-nak milyen előnyei...

Iphone-nak milyen előnyei vannak androidos telefonokkal szemben?

Figyelt kérdés
Most készülök Huawei-ről Iphone-ra váltani. Akinek esetleg van bármi tapasztalata ilyen jellegű váltásról, az légyszíves leírná miben jobb (vagy esetleg rosszabb) az élet Iphone-nal? Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jún. 4. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2021. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha ájfónos vagy jobban leponzotnak a gyakorin!

tapasztalat.......

2021. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
26%
Ár-érték arányban nem jó, kb ugyan azt tudja egy-eyg android is feleannyiért.
2021. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Jobban vigyaz az adataidra (Facebook) es nem Google (android).
2021. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
mert iosen más cég által üzemeltetett facebook van? 🤣
2021. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem miért gondolják sokan, hogy az Apple tisztességesebb mint a Google, ugyan úgy figyeli az összes tevékenykedésünket mint a Google.

Na meg a nagy többség az iOs-on is a Google szolgáltatásait használja.

2021. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Aki nem tudná, ios 14-ben kinyirtak a facebook hirdetesi rendszeret. Most mar nem latja a facebook iPhoneon hogy milyen alkalmazasaid vannak feltelepitve meg minden mas infót. De ezt most mar az Android is el fogja hozni az uj frissitesben. Google az még felelmetesebb mint a Facebook, sokkal több adattal visszaelhetnek ha diktatorikus allam kezébe kerül.

Én android felhasználó vagyok.

2021. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Androidra fel kell tenni egy jó tűzfalat ami kontrollálja a kimenő adatforgalmat + az appok engedélyeit beállítani és letiltani a felesleges gyári progikat. Szerintem, semmivel nem jobb az Iphone. Soha nem fagyott le egyetlen androidos készülékem az elmúlt 10 év alatt...
2021. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Több főverziót kap meg hivatalosan. Valamivel biztonságosabb vírus oldalról, mivel zárt rendszer, de ez sem sebezhetetlen(!). Szerintem gördülékenyebb, mint az Android. Ezt nem feltétlenül sebességre értem. De vannak gyermek betegségei. Pédlául a hangerő szabályozás egy borzalom rajta.


Én azt mondom, hogy mindenképp válts iOS-re, legalább egy telefon erejéig, hogy megtapasztald, hogy neked melyik jön be.

2021. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlatilag:

- Nincs fájlkezelőd, ez elég zavaró tud lenni.(tapasztalat)

- Nem nagyon tudsz semmit babrálni a menürendszeren, azt kb. úgy kell elfogadni ahogy van.

- Sokkal szűkösebb a beállítási lehetőségek száma, eleve kevésbé van uralmad a rendszer felett.

- Külső app-k telepítése sokkal körülményesebb.

- Nincs újraindítás.

- App store sokkal kevesebb alkalmazást tartalmaz, többség Apple által készített és nincs nagyon alternatíva(zenelejátszó pl.)

- PC-ről való átvitel nagyon körülményes.

- Kompatibilitás hiánya, szóval Androidos eszközökkel sokkal nehezebb a kommunikáció, pl. bluetooth-n.(mondjuk ez kvázi nem lehetséges)

Hirtelen ennyi, előnyök:

- Nem tudom hányadik csúcstelomat koptatom már, de mindig volt szoftveres nyűgöm Androiddal, közben azt veszem észre hogy valaki máig 6S-t használ én meg 3-t telomat váltom.(csúcstelo, 2 főverzió!)

- Ha valami gond van szoftveresen azonnal kijavításra kerül, nem úgy mint néhány Androidos gyártó akik nem nagyon foglalkoznak vele.

- 4-5 évig fix frissítés, ezt csak a Samsung nyújtja az Androidos telefonoknál.(bár a minőségéről nem nagyon dicsekednek de azért jóval döcögősebb mint az Apple-nél)

- Csak csúcsteló, nincs mellényúlás és ezeket tényleg 4-5 évig tudod használni.


Kb. ennyi, én azt tanácsolom próbáld ki, ha neked nem származik belőle hátrányod nem fogsz visszanézni az Android felé.

Én a bővíthetőség miatt nem tudok átállni + alkalmazásfüggő vagyok(amiket megszoktam nem tudom kiváltani mert nincs alternatíva) szóval nem tudok azonosulni a helyzettel de remélem azért tudtam segíteni.

2021. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!