Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vagy iphone 12...

Iphone SE 2020 vagy iphone 12 mini lenne jobb döntés?

Figyelt kérdés

Kifejezetten kisméretű mobilt szeretnék ami kényelmes fogásilag is.

Színválasztékban a 12 mini tetszik de az jóval drágább mint az SE, de ez nem olyan fontos szempont de a lila és a kék tetszik igazán ha már lehet színekből is választani ami mutatós is.

Újonnan szeretnék majd venni és szeretném ha legalább 4-5 évig zavartalanul működne. Régi 4s és 5s készülékeim 4 évig működtek szinte ma is ha nem törtem volna be a képernyűjüket így sosem volt még nem használt iphoneom.

Mindkettőt láttam élőben de nem tudok valahogy dönteni.

Pénzileg mindkettőt lehetne mivel sokat dolgoztam érte, de valahogy mégis mérlegelni szeretnék árban is.

Az SEben talán a fizikai főgomb tetszik nagyon.

A miniben meg a kisebb méret de fura talán, hogy teljes képrenyős.

Sok appot használnák és ezért kellene a 256 gb.

Akinek van esetleg a kettő közül bármelyik írna véleményt róla mennyire van megelégedve vele? Főleg a méretről és mennyire kényelmes.

Meg ahogy tudom nem jár hozzá töltő? Ezt külön lehet megvenni majd?

Utoljára nagyon rég volt iphonehoz fiókom és az is elveszett így új fiókot csinálnék így mégis minden új benne. Ezt azért kérdezem mert rég volt már ilyen mobilom és elfelejtettem pár dolgot mint ha ugye kell csinálni hozzá itunest a zenékhez és akkor külön még kell icloud is vagy az már csatlakozva van hozzá emailen keresztül? Meg mi kell még hozzá, itunes, icloud még valami kell esetleg?

Amúgy mindkettő nagyon tetszik és kisméretben jó nálam.

Valamiben mindkettő csábító..ezért nehéz a döntés.

Sokat fogok rajta lenni így jól szeretnék dönteni.

(megjegyzés: kérlek titeket ne ajáljatok más márkás mobilt mert e kettő közül lesz eldöntve főleg a navonos ajánlgató válaszoló nem fog érdekelni, minden értékes választ felpontozok.🙂)



2021. jún. 10. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

ne garagudj, de nem olvastam végig az agymenésedet

12 mini a válaszom :)

2021. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
12 mini vagy 11 pro
2021. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
En 6srol váltottam 11re 1 honapja. en is féltem h fura lesz, h nincs gomb, teljes képernyő, face id stb.. de két nap alatt megszoktam. Ha a pénz nem lenyeg akkor nyilvan a nagyobb tudasut vennem, amit valszeg majd tovabb is tudok hasznalni. Ha 4-5 evre tervezel, akkor mindenkepp 12 mini
2021. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1.bocsánat már miért agymenés?..
2021. jún. 10. 20:17
 5/22 A kérdező kommentje:

Látom sokat írtam és nem olvastátok végig..

kérlek titeket ne ajáljatok más márkás mobilt mert e kettő közül lesz eldöntve.ezt írtam a végén.

Ha sok akkor nyugodtan lehet más kérdésre menni nem értem miért kell leszólni ezért..

2021. jún. 10. 20:18
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

"1.bocsánat már miért agymenés?.."

nemtom, nem olvastam el... ennyi szöveget nem szoktam elolvasni... :)

2021. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6.oké már azt hittem tényleg baj van a kérdésemmel..

akkor ezt is külön ki kell írni hogy máskor akkor olyan ne írjon aki el sme olvasta a szöveget hozzá?

2021. jún. 10. 20:31
 8/22 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat :)

11pro nincs a listában.

csak is 12 mini vagy se 2020

2021. jún. 10. 20:38
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

nem kell kiírnod, mert azt sem olvasom el. :D

Aki ennyit ír az feleslegesen ír. Az élet más területein is ilyen terjengősen fogalmazol?


mondom: 12 mini!!!!


nem tudom mondtam-e már: 12 mini!!

2021. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9.figyu nem fogok veled vitázni.

egy kérdésből nem kéne leírnod az életemet..ahol általában segítenek és válaszolnak neked nem leszólnak.

Nem feleslegesen írtam ennyit és ezt tudnád ha elolvastad volna.

Ennyi én befejeztem veled!

2021. jún. 10. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!