Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csináljak Instagram-fiókot?

Miért csináljak Instagram-fiókot?

Figyelt kérdés
A gimnáziumos osztályunk csinált Messenger csoportot, és bekövetik egymást instán is. Nekem nincs, de lehet csinálnom kéne. Milyen előnyei vannak, szerintetek jobban megismerhetem az új osztálytársaim általa, vagy elég a messenger csoport? Mit kell tudni még az Instagram használatáról?

2021. jún. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

"szerintetek jobban megismerhetem az új osztálytársaim általa, vagy elég a messenger csoport?"

Nagyobb fogalmad lesz róla, hogy ki hogyan néz ki élőben.


"vagy elég a messenger csoport?"

Kommunikációra igen.


"Milyen előnyei vannak"

Az insta kb olyan mint a facebook, csak képekkel.

De, nekünk például a töri tanárunk azt a feladatot adta fel, hogy készítsünk egy Instagram profilt egy történelmi személyről. Azért jobb így csinálni, mint írni egy másfél oldalas esszét belőle. :)

2021. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te mit ajánlasz, csináljak akkor, vagy felesleges?
2021. jún. 12. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj, hátrányod úgyse lesz belőle. Ha meg nem jön be az alkalmazás akkor max csak néha ránézel majd hogy kivel mi van, nem kell naponta nézegetni attól hogy van.
2021. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%
Szerintem érdemes, Én például már teljesen átszoktam a Facebookról és a Messengerről is, és csak Instagramot használok. Sokkal több dologra jó egyszerre, és több rajta a minőségi tartalom, míg Facebookon szinte már csak a boomer generáció és a híroldalak nyomulnak.
2021. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Én és az osztálytársaim rakunk ki storyba memeeket, fandomos dolgokat, idézeteket és persze magunkról dolgokat, az egyik leggyakoribb dolog a kérdezz/mondj valamit címke, ahova írhatsz bármit a személynek. Ezeket a dolgokat meg tudod majd te is nézni és lehet, hogy ugyanaz a kedvenc sorozatod/könyved egy másik osztálytársaddal, de nem is tudsz róla mert valahogy nem jött szóba vagy mikor igen, akkor valamelyikôtök még nem volt ott. Aztán erről majd tudtok később beszélgetni pl, vagy ha jön ki új évad, akkor majd lesz kivel fanolni. Emellett ha van olyan osztálytársad, aki csoportban nem túl aktív, de instán épp látsz a storyjában egy kérdező címkét (vagy mik ezek)/ hogy épp a kedvenc sorid nézi /egy elgondolkodtató idézetet. Akkor tudsz reagálni a storyjára és beszélgetést kezdeményezni, ha szeretnél, így őt is megismerheted, annak ellenére, hogy a csoportban nem olyan aktív. Ja és persze, ha van kint képük, akkor meg tudod nézni, hogy hogy néznek ki.

Összességében szerintem megéri, de ha neked ezekre nincs igényed, akkor az sem kínos, hogy nem rendelkezel vele.

2021. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem

És hol találom ezt a kérdezős címkét, és hogy működik?

2021. jún. 12. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kezdőoldalom felül vannak a storyk, azoké akiket követsz. Bal oldalon a legelső a saját profilod, ha arra rámész akkor ott tudsz storyt kirakni vagy úgy hogyha a kezdőoldalon jobbra húzod. Ott csinálsz egy képet vagy bal alsó sarokban beraksz valamit a galériádból. Utána ha ez megvan akkor felhúzod az egészet és ott látod hogy miket lehet berakni. Lehet hashtaget, helyet, szavazást stb csinálni és azok között van a kérdezős dolog is
2021. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!