Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 jó telefon...

Iphone SE 2020 jó telefon lesz ha nincsenek nagy elvárásaim?

Figyelt kérdés

Idén ősz fele szeretnék venni új mobilt.

Mindenképp iphone-t mivel volt sok féle mobilom de valaohgy mégis az iphoneba szerettem bele annak ellenére, hogy mikor először kezembe kaptam akkor fura volt, fura hogy korlátolt volt valamennyire, itunes meg minden de ahogy telt az idő megszoktam és megszerettem főleg a kis mérete miatt.

Régen olyan 2014 fele lett meg az első iphone 4s mobilom utána volt még egy ilyen és később lett iphone 5s is de mind használt volt és sok évig működött volna ha nem töröm be a képernyőjét vagy nem ejtem vízbe.

Kinéztem 2 telefont, a 12 minit és ezt sőt élőben láttam mindkettőt, kézbe is vettem. Igazából mindkettő méret megfelelne nekem bár a 12 mini mérete kisebb valahogy, de szélesebbnek tűnik. Az SE meg úgy hasonlít a régi 5smhez és nekem jó lenne a főgomb is.

Meglehet szokni azt is ahol nincs de ha már van ilyen akkor meggondolandó.

Tárhelyből viszont a legtöbbet szeretném kihozni mivel én sok számot szeretnék rátölteni, több 1 órásat is, sok játékot mint candycrush és társai, pár appot és inkább fizetnék még hogy több legyen nekem megérné.

Viszont így a 12 mini baromi drága lenne, az SE meg valahogy még tűrhető lenne nekem még ha abból is csak a 128-at venném.

Aksi miatt nem igzulok mert a 4s régen elég hamar lemerült de mindig volt nálam powernank így ha annál azért több ideig bírja akkor nekem bőven elég. Meg itthon is sokszor töltőn van.

Pénztárcám szerintem csak az SE-t engedheti majd meg de azért is még nézegetem a 12 minit de valahogy az SE tetszik most jobban.

Még egy plusz kérdés: Melyik színt vennétek ti ha az SE mellett döntenétek? Én a pirosat kizárom valaohogy nyugtalanít a piros szín főleg tárgyakon. Fura de tényleg ez van így marad a fekete és fehér. Iphone 4sből volt igazából mindkettő és ezzel vitatkoztunk kicsit barátnőmmel, hogy szerinte a fekete királyabb míg én akkor a fehérért voltam oda mert csajosabb, elegánsabb.:D..most nekem mindegy lenne de valahogy a fehér jobban néz ki talán eddig abból csak a feketetét láttam sajnos.

Ami lényeg hogy iphone legyen, kisméret és kényelmes és nem használt.

Én fizetném mellesleg nem anyám vagy bárki, saját keresetemből..

Köszönöm ha válaszoltok a kérdésemre, ha értékes választ kapok akkor jár a zöld pipa.:)

(navonos kommentelő ha ide tévedsz: Nem érdekel a navon, ez iphone kérdés!köszönöm megértésed!:D)



2021. jún. 12. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Igen, a 12 mini tényleg fizikailag kisebb, viszont a képernyője nagyobb, a kisebb kávák miatt. Hát, ha neked inkább az SE tetszik és azt engedheted meg magadnak akkor vedd azt. Nekünk van egy a családban, általános felhasználásra bőven elég, az ilyen egyszerűbb játékokat természetesen viszi (Nagyobb, összetetteb játékot nem próbáltunk rajta). Nekünk fekete van, az nagyon jól néz ki. Letisztult, jó kézben fogni, látszik, hogy minőségi és össze rakott kis telefon. Én nagyon szkeptikus voltam az applevel szemben, de amióta a két és fél éves iPadem most is ugyanolyan jó, nem lassul, kapja a frissítést stb., illetve amióta kipróbáltam a család birtokában lévő iphone SE-t megváltozott a véleményem. Szerintem nem fogsz csalódni az iPhone SE-ben, de természetesen a végső döntés a te kezedben van, de én nagyon ajánlom. Viszont azt a "csodálatos" külön csomagolt töltőt ajánlom, hogy vedd meg, ha nincs gyorstöltőd, mert azért jóval gyorsabban feltölt.
2021. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Tökéletes lesz
2021. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Nem döntenék SE mellett mert az üzemidő nagyon gyenge.

Ha minden áron olcsó iPhone kell érdemes laleh-nél megnézni az XS-t:

[link]

150 ezer Ft-ról beszélünk értem hogy iPhone de ilyesféle kompromisszumot a konkurenciánál sem kell megkötni, 4-5 órás SoT manapság édes kevés

Ahogy a kisméretű IPS sem ideális manapság.

Hozzá kell tenni hogy egy Redmi 9 is sokkal több hoz 1-2 dologban mint egy SE és 50 ezer Ft...

2021. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Jó telefon az SE. 11-es széria soc-ja van iPhone 8 házban. Ha téged nem zavar az elavult külső és a viszonylag gyenge üzemidő akkor meg leszel vele elégedve.


1-esnek üzenném: mivel 1,5 éves csúcshardver van benne így a "komolyabb" játékok sem fognak neki gondot okozni.

2021. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!