Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok belépni a facebookom...

Nem tudok belépni a facebookomba mert a telefonomon volt a jelszó és az e-mail címem lementve, a telefonom pedig leformázodott. Tudna esetleg vakaki segíteni hogyan tudnék belepni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Facebook ügyfélszolgálaton segítenek.
2021. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudnál segíteni pontosabban kérlek? Próbáltam a probléma bejelentésnél de nem igazán segített. Van rá lehetőség hogy írjak vagy felhívjam az ügyfélszolgálatot?
2021. jún. 14. 21:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Itt le van írva részletesen

[link]

2021. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod az email címedet?? Nem tudod felhívni az ügyfélszolgálatot, írni tudsz nekik.
2021. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 grafno ***** válasza:
Nekem samsung vagy Chrome böngészoben van tárolva. Mindegy melyik számítógép vagy telefonról nyitom meg ugyan azt látom a profilban.
2021. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3. Kérdező. Nem tudom mert sok e-mail cím volt a telefonomban a munka és stb miatt. Elvolt mentve a telefonomba minden de sajnos leformázodott és törlődött minden.
2021. jún. 14. 21:52
 7/15 anonim ***** válasza:
google-fiók nem volt a telefonodon?
2021. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Volt google fiok de minden letörlődött a telefomrol. Vízbe esett és nem lehet megcsináltatni..a javítása többe került volna mint 1 új telefon ára. Ezért vettem 1 újat de a facebookomat szeretném vissza szerezni valahogy
2021. jún. 14. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

"Ezért vettem 1 újat de a facebookomat szeretném vissza szerezni valahogy"

Elfelejtheted.

Mivel semmilyen hozzád köthető valós adat nem volt a face regisztráció során megadva (ha lett volna, akkor meg tudnád adni), így az ügyfélszolgálat is le fog pattintani.

2021. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kár hogy a google fiók nem a telefonodon van, hanem a google-nél. Nem életszerű, hogy valaki soha semmilyen más eszközén ne nézze a fiókját, csak a telefonján.


Az a véleményem, hogy más fiókjának a feltöréséhez segítséget kérve mindigm ez a "tönkrement a telefonom, az emailemre nem emlékszem" mese szokott jönni.

Buktad, a fiók védett marad, az igazi gazdájának lesz csak hozzáférése.

2021. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!