Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok belépni a facebookom...

Nem tudok belépni a facebookomba mert a telefonomon volt a jelszó és az e-mail címem lementve, a telefonom pedig leformázodott. Tudna esetleg vakaki segíteni hogyan tudnék belepni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
#10, megelőztél. Tegnapelőtt az anyja fiókja ment tönkre, azt a kérdést törölték is.
2021. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom a kérdezőnél hogy van, de amikor telefont cserélek, csak bejelentkezek a google fiókommal, és egy órán belül mindent leszinkronizál. Könyvjelzők, előzmények, jelszavak, stb. Ha nem tönkrement, hanem üzemképes telefonról váltok, akkor a költöztető applikációval még ennél is gyorsabb. Szóval a mese szép, csak átlátszó. Elhiszem hogy fáj, hogy az ex már mással ....., és jó lenne olvasgatni a párjával folytatott csevegést, de ezt akkor is buktad. Minden értelmes embernek kétlépcsős azonosítása van. Ha tudnád a jelszót, akkor sem léphetnél be, csak ha ő engedélyezi, hogy xxx.xxx.xxx.xxx IP címről be akarnak lépni. És ezzel már le is buktál...
2021. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem akarom feltörni más fiókját, ezt benézted!!!! Az a baj ha valaki segítséget kér a nagy OKOSAK mindent tudnak. Azt hogy a google fiók megvan a googlen azt meg éppen nem tudtam, ezért kértem SEGÍTSÉGET (nem okoskodást) a végén még én érezzem rosszul magam amiért feltettem 1 kérdést 1 olyan platformon aminek a segítség kérése és nyújtása a lényeg. Nem vagyok valami mai fiatal és nem értek ezekhez. Ha a véleményed meg rosssz anélkül hogy betudnád bizonyítani ""véleményem szerint"jobb ha nem kommentelsz🙂
2021. jún. 17. 04:09
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó..ferjem van 30 éve😂😂 legalább ha tényleg kíváncsi vagy írnal rám privátban és megmutatnám a személyim a régi telefonom és mindent...Istenem milyen emberek vannak🤣🤣🤣
2021. jún. 17. 04:17
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Az "Istenem milyen emberek" vannak résszel egyetértek, hiszen olyan emberek vannak, akik még a saját email címüket is elfelejtik. Nem tudják se az emailt, se a jelszót, de be akarnak lépni valahova, ahova ezek kellenek...
2021. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!