Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ajándék...

Kerdezo93 kérdése:

Milyen telefont vegyek ajándékba szűlőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesanyámnak vennék telefont születésnapjára, ami a napokban lenne.

Néha játszik vele apróbb játékokkal, viszont a munkája miatt sokat telefonál, fontos lenne még a kamera is hogy "jó képeket" készítsen ha kell, és ha lehet jól bírja is az akksi.


Képfrissítést nem tartom olyan hű de fontosnak, viszont ne laggoljon tehát nem akarok alja telefont venni neki..


Jelenleg egy régebbi kis LG telefonja van.


Én kb 2 hete kinéztem neki az S20 FE-t viszont nem tudom, hogy mennyire használná ki ezt a telefont.


(Fontosnak tartom azt is, hogy pl 1-2 év múlva ha váltásra kerül a sor azért viszonylag megtartsa az árát és ne h*gyért, f*sért adják el..)


Köszönöm a segítséget! :)



2021. jún. 21. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idős rokonomnak Samsung Galaxy A21s van, nagyon tetszik neki.

Nem írtad, hogy hány évesről van szó, de csúcstelefont már idősödőnek sem javasolnék, hát még idősnek.

Miért lenne 1-2 év múlva lecserélve? Tönkremegy? Akkor nem számít az értékállóság. Megunja? Akkor mindegy, hogy milyen telefon, egy évecskére a legolcsóbbat is meg lehet venni, egy évet a telefonok ≈95%-a kibír.

2021. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

54 éves nem idős annyira :)

HA esetleg jön újabb telefon ami "trendi" vagy, új innováció blabla..

Teljesen mindegy, szeretném ha érték álló lenne 1-2 évig tehát ha veszek valamit 200 ezer forintért most ne legyen 1-2 év mulva 60 ezer ft hasznaltan :)

2021. jún. 21. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 9 teljesen jó lenne ilyesmi célra.
2021. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ötlet még valaki?
2021. jún. 21. 19:19
 5/5 anonim válasza:
A redmi telefon jó lehetne, nem Mi mert az nagyon gyors, jó, giga mega tárhely de azt még a 14 éves húgom sem használja ki. Redmi javasolok, legyen az valami újabb, azok annyira nem drágák de szuper képminőség és szerintem pont elég tárhely. A telefonálás pedig pont olyan mint egy iPhone-on.
2021. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!