Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajándékba kaptam 1 éve mit...

Ajándékba kaptam 1 éve mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Samsung Galasy j3 (2016) telefont anyától az ő nevén van, 1 éve van nálam a telefon és az utóbbi 3 hétben nehezen tölt fel.

Leírnám,hogy én hogy töltöm a telomat.


Mivel az akku működése szempontjából a 40-80 százalékos töltési szint az optimális ezért olyan 35% körül már felteszem

Általában este 22 kor töltöre fel, reggel 6 kor még mindig 61% (26% töltött 8 óra alatt) ami szerintem nem normális


2. semmi alkalmazás nincsen a telefonomon se messenger se snapchat se insta semmi szó szerint egy üres alkalmazás nélküli telefon

3. A wifit és mindent kikapcsolok rajta

4. A telefont már csak hívásra használom

5.ha reggel nagy nehezen feltöltött leveszem és fél óra múlva 70% pedig hozzá se értem

6. Én már mindent megtettem pl kipróbáltam egy másik töltővel/áramforrásról,ellenőriztem a töltőkábelt,a töltőfejet, már vettem egy újat is

7.csináltam gyári visszaállítást meg szoftverfrissitést is de semmi


Mégis mit csináljak anya meg mérges rám hogy 1 év alatt tökre tettem pedig én vigyázztam rá


Másnak is gondja akadt a Samsungokkal?



2018. ápr. 3. 06:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Visszavittük mivel garanciás azt mondták semmi baja náluk feltöltött 0%-100% bő 6 óra alatt mindent megnéztek rajta nem találtak hibát


Vettem új aksit is de semmi

2018. ápr. 3. 06:49
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is van hog felrakom töltőre a telt,s merül.ilyenkor nagyobb a telefon használatához szükséges energia,mint amit felvesz.
2018. ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kérdező95 ***** válasza:
Pont ez volt az enyémnek is a baja, nehezen vette fel a töltést. Garanciás volt de mivel azt hittem a töltő része elhajtott meg piszkáltam így elvesztette a garanciát de szétszedtek a telenorba és azt mondták hogy rossz töltő része az alaplapnál, sokáig nem nyúltam hozzá volt másik aztán egy hónapja bevittük Samsung szervizbe rá rakták egy erősebb töltötte ott töltött rendesen bent hagytuk szétszedték azt mondták "bevan árva" vissza adták anyámnak úgy hogy nincs meg a belső része a telefonnak se töltő rész, aksit benne hagyták, viszont nem kértek érte egy forintot se a férgek.
2018. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

6 ora alatt telt fel 100%-ra, es szerintuk normalis? Max 2 ora kellene legyen.

A regi telom akkor merult kegyetlenul mikor nem volt rendes terero a melohelyemen. De toltes akkor se volt gond. Ha van penzed, nezesd meg normalis szervizben, mert a garanciasok csak siman lustak megcsinalni.

Es igen, kb minden Samsungos kollegam szidta mar a J szeriat.

2018. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Honnan vetted azt hogy úgy kell tölteni?

15-100% közt kell.

Azért csinálják így a telefonokat.

2018. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne privátban írj "ERNIEFROMH".

Itt nyugodtan kifejtheted a véleményed, még ha hülyeség is.

Had lássák a többiek is hogy nem értesz a telefonokhoz.

2018. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan töltsd fel teljesen, a töltésvezérlő tudja hogy kell és meddig .
2018. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 os te kiről beszélsz nem én írtam neked prívátba
2018. ápr. 3. 09:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Feltölteni fel tudd a telefonom csak 14-16 óra alatt
2018. ápr. 3. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem neked irtam. Ott a neve akinek szántam.
2018. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!