Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket éri meg...

Rock bencrew kérdése:

Szerintetek melyiket éri meg jobban meg venni? Egy samsung galaxy A21s-et vagy egy Xiaomi redmi note 10-et?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy A21s
Xiaomi redmi note 10
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi sokkal jobb ár/érték arányt képvisel.

Nekem A21s a céges telefonom, egyáltalán nem szeretem. Azt semmiképp nem ajánlom.

2021. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi
2021. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cameroon ***** válasza:
Én Xaomit nem vennék
2021. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: Miért nem?
2021. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
M szériás Samsungok is elég jók ár értékben. Volt Xiaomim 2 is. Első összeszerelési minősége gyenge volt. Második ilyen szempontból jó, de sw frissítések minősége folyamatosan hanyatlik. MIUI használhatóság oldaláról rendben van szerintem. Amikor nagyon kéne hogy működjön a telefon akkor elkezd akadozni lassulni nem működni. Nekem ez volt az utolsó Xiaomi sőt kínai mobilom. Tisztázni kéne melyik Redmi note 10 verzióról van szó elsőre mert hogy aki azt mondja ismeri a teljes Xaiomi palettát az festi magát. :) Össze kell hasonlítani többet aztán azokból venni. Ha az ár a döntő akkor nincs kérdés, ha pedig a preferenciák akkor meg az ár mellékes. A21s tényleg egy olcsó telefon, annak is készült. Redmi más kategória kicsit, még ha az árak közel is vannak. Javaslom hasonlítsd össze a telefonokat: www.gsmarena.com Van telefon keresője is...
2021. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
javaslom figyelembe venni: [link]
2021. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeniDavisJr ***** válasza:
Volt Samsung A21s telefonom. Kb 1 hétig bírtam, és visszaküldtem. Pocsék egy telefon. Egy Honor 9x Lite-ot vettem inkább helyette. Na, az szuper készülék. A Samsungot semmiképpen nem ajánlom. Bármi mást helyette.
2021. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!