Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xiaomi telefon érné...

Melyik Xiaomi telefon érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Majd A ballagásból összegyűlt pénzből szeretném leváltani a Samsung S7 Edge telefonomat.Már régebben is hallottam a xiaomi-ról de akkor még nem igazán érdekelt.Mostanság kezdtem utánanézni a Xiaomi telóknak,és 2 telefon tetszett meg.a Mi 8 és a Mi 9 Se,de nem tudok dönteni.

Átlag használatra venném,de ami fontos az a üzemidő ill.a kamera minősége.



2019. máj. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked a Mi9 SE a megfelelő!
2019. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
16 évesen fogsz csak ballagni?
2019. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én egy Xiaomi mi A1et vettem mert erről hallottam a legjobbakat, de az általad említett készülékek is nagyon jók!
2019. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kémény100 válasza:
A Xiaominál a számok a fejlesztések idejét jelölik, tehát minél nagyobb a szám, annál újabb a készülék. A 9-esnek 5020 mAh-es akksija van egy nap alatt még soha nem merült le. A kamerája jó alapban is, de van 45 MP-es felbontású kamerája is, ha profi képet akarsz csinálni. (Persze ekkor a memóriája is ignybe van véve.)
2021. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!