Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek legtöbb ember...

Szerintetek legtöbb ember részletre veszi okostelefont?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Franc se tudja 🤷‍♂️ én biztos hogy úgy szoktam, 99%-ban szolgáltatónál.
2021. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Nem,a legtöbb ember kp-ért veszi,részletre szolgáltatónál vesznek ,meg azok akiknek nincs rá pénzük ,de vagizni akarnak és inkább nem esznek de nekik x-százezerért kell a telefon.

Az interneten szinte mindig olcsóbban találni készpénzért mint részletre venni.

2021. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen 9-en dolgozunk egy csoportban. 7-en vettek részletre telefont. Az egyik csaj nevén 5 részletfizetés van egy szolgáltatónál: 3 telefon, 1 tablet és egy tévé.
2021. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig készpénzért veszem (nem a legújabb modellt),habár külföldön élek.Minden kollégàm részletfizetésre szokta venni a telefonját.Magyarországon is a legtöbb ismerősöm úgy vette.Úgyhogy a válasz igen.
2021. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Jellemzoen azok 'hoznak ki' nullaforinter' 24 honapos reszletre telefont, akiknek amugy nagyon nincs penzuk ilyesmire, de muszaj mutatni hogy menocsavok, igy bevallaljak hogy 2 evig fizetik a havi tizenezret, csak legyen meg a leheto legnagyobb iPhone.
2021. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Amit szolgáltatónál vettem okos telefont utoljára én is részletre vettem, volt rá pénzem, de most valamiért így döntöttem. Előtte lévőket kp-re.
2021. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Mert van állandó jövedelme viszont nem tud egyszerre kinyögni egy csomó pénzt. Ez köszönhető az alacsony reálbéreknek idehaza, amíg egy osztrák bemegy a boltba és megtudja venni a legújabb/legdrágább iPhone-t simán, addig itthon azért rendesen spórolni kell érte.

Hozzáteszem én is csak részletben tudnék venni egy 12 Mini-t, pedig nem keresek rosszul. Nincs ebben semmi szerintem, ez nem az az ország ahol mindenki 300K-t ki tud szórni 1 hónapban telefonra.

2021. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#4-es voltam,Belgiumban élek,és mindenki részletre veszi körülöttem a telefonját (általàban a legújabbat).
2021. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
#7: ha egy telefonra rendesen sporolni kell, akkor azt igazabol egyaltalan nem engedheted meg magadnak. Ha ennek ellenere megveszed reszletre, a jo draga csomaggal amit 2 evre radkenyszeritenek csak azert mert most azonnal kell, akkor nem a realbereket kell szidni, ha erted hogy ertem.
2021. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Elég kevés eszköz van szolgáltatónál, ami tényleg megéri. Külföldön sokkal barátságosabbak az előfizetéssel együtt kihozott részletre vett telefonok. Német barátom kihozott egy iphone 11-et, korlátlan beszélgetéssel, havi 10 gb nettel havi 35 euróért 2 évre. Az kb 300k 24 hónapra, most hasonlót telekomtól kihoznék, 300 ezres telefon, havi 20k és már is 480 ezerbe lenne.

Amúgy valahol nem rossz, ha pl 0% thm-re veszed meg 2 évre, + olyan szolgáltatás, amit változtathatsz pl.

2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!