Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem képes sok középkorú...

Miért nem képes sok középkorú ember rendesen megtanulni az okostelefon használatát?

Figyelt kérdés
Az nem kifogás hogy az ő idejükben nem voltak okostelefonok. Akik most lassan 30 évesek lesznek, azok 20 éves korukban találkoztak először okostelefonnal és senki se tanította meg őket arra, hogyan kell okostelefont kezelni. Megtanulták maguktól.
2018. dec. 22. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Sok középkorú használ okostelefont. Aki nem használ ilyet, azt valószínűlg nem érdekli.
2018. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szirty ***** válasza:
20%

Ennyi! Nem érdekli őket, mert minek?


Az egész okostelefon-mizéria egy nagy marketing humbug. Alig van gyakorlati értéke, a feltámasztott igény kielégítése a célja és milliárdos üzlet.

2018. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
94%

Képesnek biztos képes lenne. De ha valaki se értelmét nem látja, se szüksége nincs rá, se semmi nem motiválja rá, akkor minek pazarolna rá időt?

Sokaknak a telefon ma is csak telefonálásra van, okos vagy sem.

2018. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket
2018. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Neked mi a középkorú, 50 es? Megnyugtatlak, semmi bajuk az okostelefonnal. Vagy ha neked az a hozzáértő okosteló kezelő, aki napi 18 órát mered a kijelzőre és csetel a semmitmondó szarságokról, akkor asszem az 50-esek még értelmesebben is használlják az eszközt.
2018. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Mivel van értékrendjük es nem egy kütyü lesz az első helyen ami csak egy hülyeség semmi érdembeli haszna se ertelme nincs
2018. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért nem igaz, hogy 10 éve már mindenkinek volt okostelefonja. Én 3 éve vettem először okostelót 36 évesen. És mondtam ezt néhány kollégámnak is. Az egyiken láttam, hogy kicsit csodálkozott, mintha pénzherdálásnak tekintette volna, vagy valami úri flancnak nem tudom, pedig az a lány, csak 25 éves volt akkor, és neki például nem volt még okostelefonja akkor. Nem tudom, hogy azóta vett-e. És nem az anyagiak az ok, amiért nem volt neki okostelefonja. Egy velem egyidős kolléga is mondta, hogy őneki is csak egy évvel korábban lett okostelefonja, tehát 4 évvel ezelőtt.
2018. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Na gyerek, te fiatal vagy én meg középkorú.


Itt cseszegetem a számítógépet mert lxc container-t nem látja a host computer. pingelni se tudom. másik gépről látom, telefonról vpnen át is mindenhogy csak a hoston nem.


pedig nagyon kellene megoldanom de itt szívok vele fél órája.


És jó lenne ha elmondanád mert öreg koromra kell ilyent megtanulnom és képes leszek megtanulni.

2018. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

72 vagyok, az első számítógépem az Anterprise volt..az bizony itt '83 ban jelent meg. mobiltelefonom 1995 óta van, méghozzá olyanok, amiket talán még nem is láthattál..


a családban van aki leszarja az okostelefont, mert nincs rá szüksége..nekem annál inkább. Jelenleg kettő van, két szolgáltatótól. mint írtam 72 vagyok.


Ha valamit nem tudok, akkor ott a barátom, a gúgli. Néha az egyetemista unokáimnak is tudok újat mutatni...igaz ritkán, de azt értékelik. Nem is mondják, hogy a hülye nagypapa.

2018. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Szirty ***** válasza:
0%

"az első számítógépem az Anterprise volt.."


Enterprise!

Legjobb!

2018. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!