Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha max. 40-50 ezret tudok...

Ha max. 40-50 ezret tudok rászánni, milyen okostelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Korábban Huawei telefonom volt. Most azt nézem, hogy azok jóval drágábbak. Xiaomi telefonok jók? Vagy pontosan melyiket javasolnátok?

A lényeg nekem az, hogy tartós legyen (ne kelljen 1-2 év múlva lecserélnem), gyors és elfogadható minőségű fotókat lehessen készíteni vele.

Mit nézzek (milyen számokat) telefon vásárlásakor?

Köszönöm szépen előre is!



2021. jún. 25. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

"ne kelljen 1-2 év múlva lecserélnem"

Ilyen új telefont nem fogsz venni ennyi pénzből.

2021. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez így nehéz kérdés. Nézd meg ilyen GSMeseknél de újat vegyél ne használtat. Nekem a kínai telefonok (Ulefone, Oukitel) bejöttek. Elfogadhatóan fotóznak, de extrém minőségét nem szabad várni tőlük. Teszik a dolgukat.
2021. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

"Ha max. 40-50 ezret tudok rászánni, milyen okostelefont érdemes venni?"

Használtat.

2021. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Xiaomi redmi szériáját tudom ajánlani. Nekem lassan 2 éve van meg, és tökéletesen működik.


Pár telefon ami szerintem illik a leíráshoz:


[link]


[link]


[link]


Igyekeztem ismertebb üzletekből válogatni neked, ismertebb márkából.


Az hogy melyik mennyire gyors, nem tudom, de ha valakinek van ezek közül valamelyik le is írhatná.

2021. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4.! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!

eMag-ról még nem rendeltem, de akkor lehet, hogy majd most. :)

Köszönöm szépen!!

És igen, ha valakinek van ezek közül valamelyik, írjon kérem róla egy-két mondatot.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2021. jún. 25. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez a legjobb választás: [link]
2021. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

#4 vagyok.


#5 Nagyon szívesen. Azt ajánlom üzletben próbáld ki őket, általában lehet (van ahol le vannak zárva pin kóddal, csak kérj meg egy bolti alkalmazottat, feloldják neked)

2021. jún. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egy redmi 9c NFC-t vettem Honor 9 után, csak 13MP-s a kamera, 40ezer volt, de egy kicsivel többért már van olyan, amiben erősebb. Mindenképpen Xiaomit ajánlom, ár/érték arányban a legjobb. Huaweit pedig már ne, még drágábban se, mert nem támogatja a Google-t(Play áruház). Tudom, hogy ott van a saját áruházuk, de mondjuk a hazai banki alkalmazások nincsenek fent rajta.
2021. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De, fenn vannak.
2021. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, igaz már fent van, de pl OTP Simplevel még nem megy az NFC
2021. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!