Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig tartaz Iphone on az...

Meddig tartaz Iphone on az Apple ID beállítása?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy Iphone 12-t, vilageletemben Androidot hasznaltam ezert az uj keszuleken regisztralnom kellett egy Apple ID t. A telefon mar kb ket es fel oraja azt irja ki hogy "Az Apple ID beallitasa folyamatban". Normalis hogy ennyit kell ra varni?

2021. jún. 29. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Nem normális.

Legrosszabb esetben is olyan 2-3 perc a maximum, amit várni kell, hogy beállítsa az Apple Id-t.

2021. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz? Vigyem vissza a szalonba?
2021. jún. 29. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasgasd el.

mit csináltál pontosan? végigcsináltál minden pontot? visszaigazoltad az AppleID regosztrációt? állítottál be fiuetési módit? melyik régióba regisztráltál? stb... kicsit több infó kéne ahhoz, hogy érdemben lehessen válaszolni a kérdésedre.

1-es válaszolót pedig hagy figyelmen kívül ricsike mindenbe belebeszél amihez nem ért...

2021. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindent vegugcsinaltam amit kiirt, visszaigazoltam.
2021. jún. 29. 20:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Kikapcsolni sem tudom a telefont hogy ujrakezdhessem az egeszet...tanacstalan vagyok
2021. jún. 29. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!