Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 20 Ultra vagy Oneplus 9...

Note 20 Ultra vagy Oneplus 9 pro esetleg valami más érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Jelenlegi Samsung galaxy note 9-em szeretném lecserélni.Mivel minimum 256 gb tárhely kritérium így nagyjából pont ugyan annyiba kerülne a 2 telefon 1050 euró a oneplus és 370 ezer körül lehet note 20 ultrát hivatalos eladótól venni. Szívem inkább a samsunghoz húzna de a tavalyi szériát igen erősen kritizálták főleg a nálunk is kapható exynos verziót, a oneplus meg azon felül, hogy eleve snapdragon még eggyel újabb generációs is így elvileg lényegesen erősebbnek is kell lennie.

Fontos szempontok a megbízhatóság a kamerák ( elvileg itt is jobb a OP kivéve a szelfie kamerát? ) a szép minél nagyobb kijelző, akkumulátor idő.

De főleg mindent összegezve érdekelne, hogy melyik a jobb telefon? Melyik éri meg jobban és ti mit választanátok és miért?

Ha esetleg mást javasolnátok ebben az ársávban max 400 ezer forintért azt is szívesen meghallgatom.



2021. jún. 30. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 12/256
Oneplus 9 pro 12/256
Egyéb
19 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Úgy láttom a note 20 áll nyerésre valaki estleg indokolná kifejtené a véleményét?

Egyébre szavazó pontosan van esetleg ötlet?

2021. júl. 1. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Oneplus mellett szól, hogy elvileg az oxygen OS jobb android élményt ad. Mondjuk én samsungot lehetőleg soha semmiből nem vennék. Volt anno "butatelefonom", monitorom, nyomtatóm belőle. Közös volt ezekben, hogy gari idő lejárta körül mindben meghalt valami. Lehet mondani, hogy pech, de nálam ha TV akkor Philips, ha telefon akkor Oneplus, vagy Realme (olcsóbbak közül). Samsungot csak abban az esetben bármiből, ha nincs más alternatíva.
2021. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem a mostani telefonom is Samsung majdnem 1 éve nincs már rá garancia de azon kívül, hogy az én hibámból betört a kijelző nincs vele gondom.

Drágábbak közül mit mondanál ? Szerintem a 400 ezer forint/1000 euró feletti ár szerintem már igencsak nem az olcsó kategória. Ezért is szeretnék megfontoltan választani.

2021. júl. 4. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Alapból nem tartom okos dolognak ennyit költeni egy telefonra, én 3 évente veszek egy 70ezres telót és jónapot! (3 év múlva a 400ezres sem lesz túl naprakész) Ennyiért inkább megvárnám a néhány hónapot amíg kijön a google pixel 6, az legalább szoftveresen topon lesz pár évig.
2021. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz, de az a baj, hogy arról a telefonról semmi konkrétat nem lehet tudni, még azt se, hogy fogják e forgalmazni Magyarországon mivel sajnos a pixel 5 sem kapható hivatalosan itthon.
2021. júl. 4. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
huawei P10plus vettem anno 240ert, igen draga volt de 4,5 ev utan is hibátlanul mukodott, amig nem tortem ossze. igaz a hardvere mar nem birta az asphalt 9 legujabb frissiteseit ami mar nagyon megnovelte az eroforrast. de ha nem tortem volna ossze legalább 7 evig hasznaltam volna. a rendszere olyan volt mikor először vettem. persze szerintem ehez az is kellett h minden Android főverzio frissitesnel én gyári visszaallitast csináltam.
2021. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os valaszado vagyok megint. a oneplus nem reg jelentette be h 4 evig ad frissitest (igaz állítólag negyedevente adja ki). En a Huawei helyere a oneplus 9 pro neztem ki.

a samsungot tul sokat ker es meg rendes toltot sem ad, a procija pedig gyengébb mint a snapdragon.

2021. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Felesleges ezen gondolkodni! Minden téren a Note 20 Ultra a győztes! De csak az Ultra! A sima Note 20-at engedd el. Nézz youtube videokat.

Oneplus 9 Pro VS Note 20 Ultra. És így tovább... Rá fogsz jönni hogy minden téren a legjobb Android készülék. Én is át mentem ezeken csak időt sporolnék meg neked ha tárcád meg engedi.

2022. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!