Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik mobil...

Szerintetek melyik mobil telefon a trendibb? A Samsung Galaxy S21+/Ultra vagy az Iphone 12 Pro?

Figyelt kérdés
Esetleg az Iphone 12 mini? Olyan jól néz ki és stílusos nekem tetszik a mini de ott van a sima S21 is. Melyik most a legmenőbb legdivatosabb? Kár hogy már nincs Note a koronavírus miatt.

2021. júl. 4. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S21+/Ultra
Iphone 12 Pro
Samsung galaxy S21
Iphone 12 mini
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az IPhone "Trendibb", de ha csak ezért akarsz telefont venni, akkor nem muszáj közel félmillió forintot kifizetni érte, elég, ha veszel pár ezer forintért egy kínai másolatot, amit pont csak a kinézet miatt árulnak.

Megtévesztésig olyan, mint az eredeti, csak épp nem működik.

2021. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te azért akarsz venni közel fél milláért telefont mert trendi akkor inkább vonulj el a sarokba és töprengj az életed azon döntésein amik ide vezettek téged.
2021. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért szeretnél telót hogy tudj fényképezni, telefonálni, játszani, üzengetni stb...akkor a samsung is kiváló. Nekem samsung galaxy s20-am van és nagyon szeretem.

Ne a "menőség" miatt válassz.

2021. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik sem tetszik.


Az iPhone kamerája már a 11-nél is ronda volt, a Samsung meg nem tudom, mit akart azzal a kameraszigettel....



Ízlések és pofonok egyébként, kinek mi tetszik, kinek mi vált be


(Mate 40 Pro)

2021. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igazából én egyiket sem ajánlanám neked
2021. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Alapból én a Samsung felé hajlanék de az Apple is jól néz ki és vannak előnyei de kamera miatt félek. Mindkettőt akarnám de anya egy utolsó szemét és csak az egyiket veszi meg pedig tudja hogy nem tudok választani...
2021. júl. 4. 16:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kettő telefon??
2021. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olyan telefont vettem, amire szükségem volt és tudom arra használni amire kell, nem azért veszem meg, mert "trendi" 🤦‍♂️
2021. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mindkettőt akarnám de anya egy utolsó szemét és csak az egyiket veszi meg pedig tudja hogy nem tudok választani..."

Ebből a mondatból le lehet venni, hogy troll a kérdező 😃

2021. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pistike nyugodjál le, hamar vége lesz a szünetnek és mehetsz vissza az iskolába.
2021. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!