Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5gb mobilnet mire elég?

5gb mobilnet mire elég?

Figyelt kérdés
Holnap fogok előfizetést csináltatni, eddig nem volt mobilnetem. Én 5gb-os csomagot néztem ki. Kb közösségi appok böngészése, pinterest nézegetés, yt-n 1080p-s videók nézése, játékokból dragon mania legends, afk arena meg ilyenek. Erre elég a havi 5giga?

2021. júl. 4. 21:09
 1/9 anonim válasza:
88%
Nekem 3 volt mindig és én sose játszottam, de ha megosztottam is elég volt nekem. Youtibe sokat visz a játék is fogyaszt rendesen de ha nem lógsz állandóan ezeken meg a mobilneteden akkor nem lesz vele gondod
2021. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég. A 1080p-ből lehet lejjebb adni, még 480p is élvezhető a videó, akkor biztos elég lesz
2021. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Közösségi médiára ha olyan csomagot választasz valahol még ingyenes is lesz, így nem fogja levenni a netet miközben használod.
2021. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

hat fhd val foleg ha hosszuak is hamar el fog fogyni


de amugyis eleg keves sajnos 5GB ha egy honapra erted

1 hetre ugy ahogy elegnek mondhato

amibol kovetkezik hogy havi 20-25GB nem artana...

igy jobb lenne korlatlant aktivalnod vagy nagyobb csomagot ha lehet

persze raer amikor parszor kitapasztaltad meddig birta


amugy arra gondolj hogy egy atlagos kabeles netezonek 100GB is semmi napjainkban havonta

2021. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

FHD videó elhasználja kb 5 óra alatt, ha folyamatosan megy, a netezést bírni fogja 1 hónapig, játék max 6 ​nap.

A tanulós gépemen(6gb RAM, celeron N3450) csak youtube megy, meg video hívás, havonta 174GB net elmegy, a játszós gépemen(intel core i5 9400F, 16gb RAM) havonta 302GB net elfogy. Jó, mondjuk te nem fogsz CODozni, meg GTA-t nyomni telefonon, de láthatod mennyit elvisznek ezek.

2021. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem havi 2 gb van, hónap végére általában pont kicentizem az utolsó megákat. Iskolában én is játékra használtam (napi 1,5-3 óra Brawl Stars), mellé egy kis insta, egy kis internetezés. Hogyha akartam valami hülyeséget mutatni Yt-n a barátaimnak, akkor 360p-n ment pár percig, de teljesen nézhető volt. Amikor elmentem valahova, akkor Google Maps-et is használtam, de ezt ritkábban.


Szóval nekem 5 gb több is lenne, mint elég, de ahogy előttem írták, ez emberenként változó.

2021. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5 GB a minimum. Nem lesz eleg neked.
2021. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül 100gigás csomagot vettem. Valszeg a felét nem fogom elhasználni, de csak 1000ft-al volt drágább, mint az 5gb-os csomag.
2021. júl. 5. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
:O
2021. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!