Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A második generációs Airpods...

A második generációs Airpods egy Iphone 7 akkumlátorát nem fogja lemeríteni?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, hogy vegyek e Airpodsot. Egyszer kipróbáltam valakiét, csatlakoztattam a telefonomhoz és egy zene után 20%-kal merült le a telefonom. Nem tudom, hogy az Airpods miatt vagy valami más volt a háttérben. Tudnátok véleményt mondani? Előre is köszönöm!
2021. júl. 6. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Az airpods a saját akkumulátorát használja, nem a telefonodét.
2021. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

a világért sem szeretném a fizika professzorodat megbántani, de az airpods-ot a tanulatlan gyökereknek fejlesztették ki.

És ... manapság minden akkumulátor annyit bír , a mi rá van írva.

És mindegyiket ugyanott gyártják.

Tanulj, édesem.

2021. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az airpodstól van hanem attól hogy szarrá van használva a telód akksija, cseréld ki először azt!


Az airpods a saját aksijából kapja az áramot, viszont a folyamatos BT kapcsolat miatt merül a telefon. Ez nem számottevő, egyáltalán nem merül gyorsabban egy telefon airpodssal mint egy hedsettel.

2021. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!