Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal,...

Könyvmolygirl kérdése:

Mit csináljak a telefonommal, ha beázott/nedves lett?

Figyelt kérdés
SOS! Edzésen voltam és kiborult a kulacsomból a víz, a telefont rögtön kivettem a táskából és be is tudtam kapcsolni, működött rendesen. Aztán itthon el kezdett ki be kapcsolni, és ha bedugtam tölteni nem érzékelte. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Nem szeretném lecserélni semmiképpen.

2021. júl. 7. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szervízben még menthető talán, szétszedik, kitakarítják, picit szárítják. Ne hallgass az olyanokra, h rakd rizsbe pl.
2021. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Első körben azt mondanám, tanuld meg az igekötős iégk használatát. Nem nagy ügy, általános iskola 4 osztály.

Aztán ne vegyél túl drága telót, és legközelebb előbb olvass, utána kapcsold be a nyomorult túlárazott telódat.

2021. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
#2, :-D
2021. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként hiába vihogsz. Azzal, hogy bekapcsoltad, tönkre is tetted. 2-es voltam. Na most tessék röhögni.
2021. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#2-#4, én nem a kérdező vagyok, szimplán egy jót röhögtem a tök jogos dumádon (#3 voltam)
2021. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szirty ***** válasza:
100%

Hát ilyenkor a készüléket azonnal ki kell kapcsolni ha be van kapcsolva.

Akkumulátort azonnal kiszerelni, minden perc számít.

Szét kell szedni néhány napra, hogy kiszáradjon.

Így némi esélye még marad annak hogy nem hal meg attól függően mennyi víz került bele és hova.


"rögtön kivettem a táskából és be is tudtam kapcsolni"


Ezzel nem sokat segítettél rajta :)

2021. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Bocsi kedves 3-as. Épp úgy röhögtél, mint az öntudatos kérdezők teszik, akik egyébként műszaki dolgokhoz tök hülyék.
2021. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Morzsi007 ***** válasza:
36%

Ilyenkor rakd rizsbe, hogy kiszáradjon. 😁

Na, mégsem kell, meleg van.

Ha baja lett, azon már nem tudsz segíteni, ha menthető (majd meglátod), akkor kikapcsolt állapotban 1-2 napot várj. Tedd melegebb helyre., aksit úgy sem tudod kiszedni belőle. Gondolom nem vízálló, így nem hiszem, hogy drága mobilról van szó, ezért ezt szervizelni nem biztos, hogy megéri. Ilyenkor kezd eloxidálódni a belseje (csatlakozók), ami később jöhet ki.

2021. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Alapszabály, hogy nem kapcsoljuk be amíg ki nem szárad teljesen. Szervízbe vele, vagy add el.
2021. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy bedugtad tölteni, a sikeres javítás esélyét eléggé lecsökkentetted.

Nem akarod kicserélni, pedig muszály lesz, mert nem biztos, hogy gazdaságos a javítása.

2021. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!