Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonom...

Beni6328 kérdése:

Hogyan tudom a telefonom rácsatlakoztatni a tv re?

Figyelt kérdés

Hogy a tv-n azt lássam mint a telefonomod

Nem tudom baj e hogy nincs okos tv-m


2021. júl. 8. 08:39
 1/6 lali51 ***** válasza:
89%
Ha buta tv-d van először fel kell okosítani.
2021. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Régi "buta" tv-vel ezt nem lehet
2021. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
41%
Nem kell hozzá okos Tv, csak megfelelő bement legyen meg kábel, ha vezetékes csatlakozás is jó. Milyen Tv bementek vannak, HDMI? Milyen telefon?
2021. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a telefon képes rá, HDMI kábellel megoldható.

Egyéb esetben Chromecast vagy más TV okosítóval tudod megoldani, ami támogatja a vezeték nélküli kivetítést, persze ezt a telefonnak is kell tudnia.

2021. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Telefonom huawei y6s

Tv LG

2021. júl. 8. 12:26
 6/6 SkiDev ***** válasza:
A TV-nek nem kell okosnak lennie, mindössze rendelkeznie kell egy HDMI-csatlakozóval. A telefon USB-csatlakozója viszont csak 2.0-ás, tehát nem OTG-képes a készülék, tehát kábellel nem lehet képet átvinni a TV-re. A telefonról sajnos sok mindent nem találtam, szóval meg kéne először nézni beállításokban a vezeték nélküli kapcsolatok részben van-e valami kivetítés / képernyőtükrözés funkció, ha van akkor egy erre alkalmas eszközzel (Chromecast) felokosítva a TV-t lehetséges.
2021. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!