Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék számot hordozni?

Hogyan tudnék számot hordozni?

Figyelt kérdés

A cégem megszűnik és felmondják a céges vodafone előfizetést. Az én előfizetésemhez 4 szám van hozzárendelve. A Pannonhoz szeretnék menni számhordozással, de a Vodában azt mondták hogy 5ezer forint per szám + valami hűségnélküli csomagot kellene kötnöm, hogy odaadják a számot. De csak nekem (az én nevemre) mind a 4 számot. Mi viszont azt szeretnénk, hogy mindenkinek a saját nevén legyen a száma, és továbbvigyük majd a pannon-hoz. Erre azt mondta az ügyintéző, hogy úgy már 20 ezret kell fizetni per szám.


Nem lehetne díjmentesen, vagy pár ezer forintért megkapnom a számot?

Valaki ért ehhez, hogy ez miért így van és mit lehetne tenni?

Több mint 15 éve ezek a számaink vannak, de nem szeretnék 80e kifizetni érte…



2021. júl. 10. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez fura, mert nekem nem került anno semmibe.

Bár lehet azóta sok minden változott. Én a T-mobile-tól vittem a számomat a vodához. Meg kellett várnom míg lejár a szerződésem a T-mobile-nál, és utána a voda intézte a többit.


Szerintem érdemes lenne bemenned a Telenorhoz és megkérdezned, hogy ők mit mondanak erre.

Nekem irreálisan soknak tűnik ez az összeg.

2021. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A cég nevén van az előfizetés sajnos
2021. júl. 10. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Így működik!

Én is amikor kiléptem a cakcervezetből akkor egy épp aktuális normál, bárki által megvásárolható díjcsomagba kellett lépnem, vagy kártyásba.

A lényeg az, hogy miután a céges előfizetés megszűnt az után neked kell egy saját díjcsomag mindegyik számhoz különben megszűnnek a számok is.

Aztán ha ez megvan akkor hordozhatjátok a számokat.


A vodánál csak új előfizetést kössetek, valami alap díjcsomagra hűség nélkül, nem kell nekik tudni a számhordozási igényetekről.

Számhordozásnál pedig a csak a Telenorhoz kell bemenni és ők intézik a hordozást.

2021. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldható költség nélkül is, nem egy ilyet csináltam, igaz nem Telenor, de a számhordozás ingyen megoldható a megszűnt céged nevéről a Vidafone-tól eljön a szám az új szolgáltatóhoz, ahová már a Te magánnevedre érkezik. Kis szakértelem kell hozzá és a folyamatok ismerete, de egy ügyfélszolgálat fluktuációja miatt nem tudják remdesen betanítani az embereket, ezért a folyamataikat egyszerűsítik. Tehát törvényileg, gyakorlatilag megoldható, sokat csináltam, de a további már reklámnak minősülne...
2021. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!