Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 20 vagy...

Samsung Galaxy Note 20 vagy IPhone 11 a jobb kamera és strapabirás alapján?

Figyelt kérdés

Úgy néztem, mindkettő kb a 2 kilót meghaladja, hasonló ár.

Kamera és tartósság a szempont

IPhone annyical taszit h elszeparal más telefonoktol és nem bővíthető és nincs jackdugó(klasszikus füles hívő)

De a kamera a legfontosabb, azalapjan ha nincs jobb, veszek. IPhonet.



2021. júl. 13. 14:51
1 2
 1/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha mobilokat nézzük, akkor mindegyiknek egész jó a kamerája. Videó készítésben, stabilizátor szempontjából szerintem az iphone jobb, főleg kevés fénynél. Fotóknál, zoomolás, részletesség szempontjából a Samsung. Nekem az iphone természetesebb színei jobban tetszenek, HDR funkciója meggyőzőbb. Ha ennyire fontos ez a funkció, nézz összehasonlító teszteket, mert lehet ami tetszik másnak, neked nem jön be, vagy fordítva.
2021. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Tartósságot nézzük talán az iphone jöhet szóba, meg jobban tartja az árát, ami eladáskor esetleg számíthat. A Jack dugóról annyit, hogy van átalakító hozzá, így befogadja a kis jack-es füleseket, fejeseket. Egyébként, ha már ennyire kamera a szempont, akkor nézz 11 pro-t. Szerintem 2 kilóhoz közel már talán kapni.
2021. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A pro 270.

A sima 11 ha már ma megakarom venni 226 ezer.

Néztem összehasonlítás videót, olvastam is, összezavarodtam lol.

Egyik ezr másik azt mutatja jobbnak.

Kamera élénkebb a galaxy esetében, de néha mintha bénafilter lenne, iPhone meg szürkésebb képeket ad vissza ilyen vegyes érzéseket ad igazából...

2021. júl. 13. 15:39
 4/12 Morzsi007 ***** válasza:
Igen a Samsung képei élénkebbek, szebbnek tűnhet sok embernek jobban bejön, mint a kicsikét laposabb iphone természetesebb színei, de mikor nagyban pl TV-n vagy Pc-n nézed vagy előhívod, akkor mást mutat. Igen, a teszteken sem teljesen egyértelmű, attól függ pl a tesztelőnek melyik jön be jobban. Én használt árakra gondoltam, nem újra🙂. Ha tesztek alapján nem tudsz dönteni, nézd a többi funkciót vagy kinézetet, oprendszert, melyik jön be neked.
2021. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm döntöttem, a 11et vettem

Meg

Elégedett vagyok csak

Melegszik töltés alatt főleg ha használom forró és nem bizalom gerjesztő ...

2021. júl. 16. 18:03
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:

Hogy melegszik az normális. Nagyon forró azért nem lehet.

Ne nyomkodd töltés alatt🙂

2021. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hosegben meg ne is vard el egy telefontol sem, hogy ne melegedjen...
2021. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem használtam töltés alatt és az előző telefonom gyors töltőn sem melegedett így egy iPhone-től nem vártam volna de más kérdésben meg válaszoltak hogy gyors töltő esetében normális és leveszem a szilikkntokot előtte mindig

Az összetett szavakat sajnos ez a telefon is szétválasztja ..😃

2021. júl. 20. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
A másikkal jobban jártál volna
2021. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó

Galaxy?

2021. júl. 24. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!