Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire használjátok a tabletet?

Mire használjátok a tabletet?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoknak szól, akiknek van és arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen típus. Mire használjátok pontosan? Kaptam egyet nemrég ajándékba, eladni nem akarom, használom de alap dolgokra. Közösségi média, dropboxon keresztül fájlokat nyitok és szerkesztek stb.
2021. júl. 14. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy Vodafone Smart Tab N8-am van. Én általában videó,és filmnézésre használom,nagyritkán böngészgetek és/vagy játtszok vele. Fotózni,viszont abszolút nem szoktam tablettel,mert az enyémnek pl.egy rakatt fos a kamerája. Mindkettő.
2021. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Galaxy S6 Tab lite, böngészésre, zenélésre (van egy bluetooth-os MIDI kontrollerem) és jegyzetelésre, írkálásra papír helyett. Nagyon szeretem.
2021. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Samsung Galaxy. Netezgetek, fotózok-videózok, jegyzetelek, könyvet olvasok rajta. Kb ennyi.
2021. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyszuloknek adtuk, ok hasznaljak viber, sms stb mert ezen jobban latjak 😁
2021. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én szintén a nagyszüleimnek adtam mert nagyobb a képernyő jobban meg tudják nézni S híreket vagy amit akarnak
2021. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Netezésre ,játékra ,filmet nézek rajta.vagy Pl mivel 10 colos Samsung tablet igy banki ügyintézést is azon csinálom.

Facebook asztali módban még messengert is tudom használni .

2021. júl. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Vonaton kényelmesebb, mint a laptopot (17") hurcolászni, viszont nagyobb (10,8") mint egy telefon, így jobban lehet rajta dolgozni.


(Huawei Mediapad M5 10,8" LTE)

2021. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban játékra (rpg, stratégia). Aztán film, böngészés.
2021. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!