Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért bannolnak már másodjára...

Miért bannolnak már másodjára instáról indok nélkül? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


múltkor is 1 napra bannoltak, de még csak meg sem magyarázzák. Legutóbb is írtam nekik, de nem válaszolt a support


2021. júl. 15. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De hát oda van írva. Megvédik tőled a közösségüket.
2021. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Amiért elsőre bannoltak azért. Utána már megjegyzi a mobilod és bannolva tart. A kérdés hogy előszörre miért banoltak?


Tettél valami megjegyzést az LMBTQ közösségre? Nevettél a lorettán?

2021. júl. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon is előfordul véletlenszerű kitiltás, még örök életre is.


Az insta pedig a facebook szüleménye.

Ugyanazok a hibák jönnek elő sorra instán, amik facen már évek óta jelen vannak.


Nincs több szavam

2021. júl. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
legelőször is pontosan ugyanezt írta. Semmi indoklás. Nem kommenteltem ilyen sértő dolgokat sehova. Utánaolvastam és azt írták hogy ha túl sokat likeolok akkor úgy érzékelheti hogy bot vagyok, de csak azokat likeolom akiket követek, meg amugy nem is szoktam sokat.
2021. júl. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!