Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen hogyan lehet egy...

Viberen hogyan lehet egy csoport rejtett csevegésének elrejtését feloldani?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy három emberből álló csoportnak a Viberen, amelynek csevegését tegnap elrejtettem. A csoport nevének megadásával a keresőben azonban nem találom meg a csevegést (hogy utána a PIN-kóddal beléphessek a csevegésbe). Hogyan tudnám mégis megtalálni?


A csoport tagjai közül csak az egyikük neve van meg a telefonomon, a másikuk számához nincs rendelve név.


A két embert külön-külön meg tudom találni (egyiküket a neve, másikukat a száma alapján), de a közös csevegést nem találom.


Van valakinek ötlete?



2021. júl. 16. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
a pin kódot kell a keresőbe írni, akkor hozza fel a rejtett csevegést
2021. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de nem hozza fel. Csak a csevegések szövegében keresi a PIN kódnak megfelelő számsort.
2021. júl. 16. 10:20
 3/3 anonim válasza:
1. Nekem is így működik. Akkor nem értem én sem. De lehetne az is hogy ott marad a listán és úgy lépsz be. De igazából nekem minden működik. Esetleg csinálsz egy új csoportot és megkéred őket hogy képernyőzzék le ami neked fontos.
2021. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!