Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netfone Telecom vélemények?

Netfone Telecom vélemények?

Figyelt kérdés

Elég kedvező áraik vannak, ezért érdekelne, hogy megérné váltanom rá?

A Pannon GSM-nél vagyok jelenleg.


Milyen a lefedettség? Esetleg ha van itt olyan aki a netfone-nál van, tapasztalatok?



2021. júl. 16. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nincs szó saját hálózatról. Vodafone és Telekom fedettség érvényes.

Ja, a 2 Ft / perc plusz költséget ne felejtsd belekalkulálni, tehát 1 másodperc esetén is felszámítják, vagy pl. 61 másodperc esetén a második percét is.

2021. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez valami flotta féle, mint a 6ft és társaik voltak amikkel több ezer felhasználó fürdött be?
2021. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
88%

Én váltottam és eddig minden rendben velük.

A Telekom hálózatát használják, de nem flotta hanem MVNO (jelentsen bármit ennek nem mentem utána)

A nevemen van a számom és a korlátlan csomagjaiknál nincs ez a plusz 2Ft/perc költség.

2021. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez úgy működik, hogy megrendeled a kártyát valahonnan, például emag-ról, megérkezik és online kell aktiválnod? Vagy hogyan?

Ha pl. Telekomtól rendelsz sim kártyát, akkor azt nem is adja át a futár másnak, csak neked, személyi felmutatásával.

Ezt a Netfone-t bárki átveheti a családból, nemcsak az aki megrendelte?

Feltöltése hogy működik? Hol lehet feltölteni? Online bankkártyával?

Nekem csak internet miatt kellene, de arra nem olcsóbb, mint a Telekom. A telekomnál 5 giga net jelenleg 4000 Ft, a netfone-nál meg 4 giga 5 ezer. A telekomnál 15 giga 6 ezer, netfone 20 giga 7 ezer... Ez csak akkor érné meg, ha nem kéne névre venni a kártyát.

[link]

2021. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ja, ahogy látom, a Netfone minden csomagjában ALAP a korlátlan beszélgetés, a net ami választható.
2021. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

1-es és 3-as részére a válasz: Nincsen +2Ft/perc. Az ún. interconnect díj feltüntetése a szolgáltatók közötti elszámolás miatt törvényi kötelesség, de az nem része a csomagnak.

2-es: nem flotta, hanem ugyanolyan teljes értékű mobilszolgáltató, mint a többi saját sim-kártyával és a telefonod is a Netfone Telecom nevet jelzi ki a kijelzőn. Hivatalosan is (engedélykiadás alapján) a 4. mobilszolgáltató, mert 2014 óta önálló szolgáltató, az más kérdés, hogy eddig kevesen hallottak róla, mert csak 2020. novembere óta jelentek meg az online térben, addig főleg vállalkozókkal szerződtek. A 6forintos károsult csapat pl. az Ő szakértőinek köszönhető, hogy a Telekom végül megerőszakolta a rendszereit és átvette a flottatagokat.

4-es: Ami csomagokat az emag-on látsz, azok csak néhány a sok csomag közül, viszont nem mobilinternet felhasználásra vannak, hanem a rendes előfizetés, amiben van hang, sms és internet. Természetesen a Netfone-nak vannak önálló internet (mobilnet) szolgáltatásai is. Feltölteni nem kell a kártyákat, mert ezek nem feltöltőkártyák (prepaid), hanem előfizetések, tehát havonta kell fizetni.

4-es, 5-ös: Nem csak korlátlan beszédet tartalmazó csomagok elérhetőek, hanem sokkal több, amiket a Netfone Franchise Partnereknél érhetsz el. Nézd meg, hátha egy ismerősöd, vagy ismerősöd ismerőse az-e és akkor máris lesz egy olyan ember, aki mindenben segít az első pillanattól kezdve akár 5 év múlva is és aki szól majd, hogy ha egy még olcsóbb mobilcsomag áll a rendelkezésre. Keress rájuk: #NetfoneSzemélyesÉrtékesítő

2021. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
köszcsi az infót!
2021. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi is most váltottunk párommal. Az első tapasztalatok jók. Hangminőséggel, internettel minden rendben van. Átvittük könnyedén a számunkat.
2022. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Milyen adminisztrációval járt és hol intéztétek?
2022. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
90%
Én nagyon szeretem. Olyan fél éve vagyok náluk, először hűségidő nélkül, most már hűséggel. Baromi olcsó, abszolút rendben van. Az olcsósága miatt bizonytalankodtam vagy fél-egy évig, hogy váltsak-e. A számhordozás simán ment. Amikor bénáztam vele (net beállítás), segített az ügyfélszolgálat, rögtön levágták, hogy mit rontottam el. Az egész sima, normálisak. Van online felületük, rém egyszerű a használata, számla rendben érkezik. Lefedettség olyan, mint ezelőtt a Vodafone telefonomnál. Nekem egy csoda volt a Vodafone-os szívatások és csillagászati árak után átjönni. :D Nem is értem, miért nincs még náluk fél Magyarország. Párom, és szüleim is átjöttek, nem panaszkodnak. Nálam az ügyfélkötő mondta, hogy mivel Vodafone és Telekom hálózaton vannak, így ha nem jó a lefedettségem, pl. "vidékebbre" járok sokat stb., akkor jelezzem, és áttesznek a másikba.
2023. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!