Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől hevül fel töltés alatt...

Mitől hevül fel töltés alatt az új Ipone 11?

Figyelt kérdés

3 napos telefon vettek hozza töltő fejet ami elvileg gyári gyors töltő huszon vattos de nincs ráírva semmi és kezd gyanús lenni hnem gyári

Vagy normális h meleg átlátszó szilikontokba?



2021. júl. 16. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami bemegy a konnektorba két pöcök azok között kell lennie a feliratnak. Alma logo és Designed by Apple in California stb....

A gyorstöltésnél fog melegedni a telefon, ezt szokd meg. Főleg most, hogy melegebb a környezet is, nem tud annyit leadni.

2021. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Így nézne ki

Ez egy 18W-os

A másikakon az A1692 modellszám más!


Még annyit a melegedéshez, hogy az új, vagy nulláról visszaállított telefon mindig dolgozik a háttérben elég sokat. A számításigényes dolgokat pedig töltőre duga csinálja. Szóval tök normális a melegedés!

2021. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen tényleg van felirat megtaláltam így ahogy első írta szóval akkor elvileg okes

De más tekefonoknal nem volt és gyors töltésen előző honor10nek meg sem kottyant így ez ijesztő volt attól féltem ki készítem a telefont.

2021. júl. 16. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem nem, nyugi, nem lesz baja. Nekem 2 éve van meg a 11 és azóta csak a gyorstöltővel töltöm, még mindig 92%-os az akksikja, teljesen jól működik.
2021. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem pont olyan mint a 2 válaszoló képén

Bal oldalt 20w ír pl

Alma és a designed szöveg alatt A2347 EMC3621 stb stb

2021. júl. 16. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mert az 18W-os és 2 éves, azért nem ugyanaz! :D

Az A2347 a 20W-os gyári Apple töltő! Nyugi!

2021. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 11-nek üveg a hátlapja, ami jó hővezető. Nem lesz baja a telónak, bár én inkább vezetékmentes töltést ajánlanák. Igaz lasabb, de biztosabb.
2021. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a vezetéknélkülivel is melegszik! pont azért, mert vezeték nélküli! :D

mindegy mivel töltöd melegedni fog.

töltsd, használd, ígyis, úgyis tönkre fog menni az akkumulátora.

2021. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8as hozzászóló az úgyis úgyis tönkremegy tapasztalat, vagy itt a természetes időből adódó minőség romlását érted csupán ?


4# hozzászóló , így 2 éves tapasztalattal tudsz valami Lifehack turpisságot sugni telefonhoz ? Sok videó van persze tudom hogy állíthatom be jól csak hátha tulajdonosként tudsz volt ami segít ehhez a telefonhoz . Jelenleg ki vagyok a billentyűzet és kijavítasatol hogy a ragokat külön szedi.😅

2021. júl. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!