Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl villog az akkumulátor...

Mitöl villog az akkumulátor pirosan a müszerfalon? Részletek lennt

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne,hogy tegnap mentem haza autóval és elkezdett villogni az akkumulátor pirosan és kisebb fordulaton gyengültek is a fényszórók illetve a müszerfal világítás,de amikor nagyobb gázt adok akkor eltünik a piros jel a müszerfalon gondoltam,hogy generátor szarakodik,de álltam vele egy helyben és nem állt meg a motor. Bestartolni is betudom gond nélkül gondolom ha rossz lenne a generátor akkor megállna a kocsi vagy be se tudnám startolni,de ha állok vele egy helyben akkor nem villog hanem stabilan világit a piros aksi jel. Valakinek valamilyen ötlet akinek volt már hasonló nem tudja mi lehet a hiba?

2019. okt. 27. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haldoklik a generátor vagy a rajta levő fesszabályzó.
2019. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le fog az állni előbb vagy utóbb, vayg nem fog indulni , ezért jobb lessz ha megnézeted minél hamarabb egy szakemberrel.
2019. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a generátor döglődik, csak még nem merítette le teljesen az akksit. Majd ha le fogja, akkor nem indul el az autó
2019. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz mindenkinek
2019. okt. 27. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mai darab az akku, az is egy az egyben ezt okozhatja. Hirtelen hideg hajnal és elmegy táppénzre. Érdemes feszkót mérni nagyobb út után leállva, online fellelhető, mennyi alá nem kéne mennie ilyenkor (én is állandóan újrakeresem az ilyeneket).
2019. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!