Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy partyban voltam, és...

Egy partyban voltam, és valaki megváltoztatta a jelszavam. Fel tudnám oldani anélkül, hogy bármit is törölne a telefonról? Iphone 11

Figyelt kérdés
Nincsen rajta semmilyen backup, de fontos dolgok vannak rajta!!

2021. júl. 18. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bűzlik a kérdés, ugye tudod?

1. Hogyan fértek hozzá a telefonodhoz?

2. Hogyan változtatták meg a jelszavadat anélkül, hogy tudnák a régi, általad beállított jelszót? (A jelszavakat senkivel nem szabad megosztani, ez aranyszabály! Legfeljebb olyan személlyel, akivel jóban vagy, és akiben megbízol).

3. Amennyiben egy általad megbízhatónak tartott személy változtatta meg a jelszavadat, akkor kérdezd meg tőle, hogy miért, és hogy milyen jelszóra változtatta meg.

4. Amennyiben a telefon nem a tiéd, akkor sürgősen juttasd vissza az eredeti tulajdonosához, mert azzal, hogy elloptál egy telefont, te bűncselekményt követsz el. Az erkölcsi részéről pedig már nem is beszélek.

5. Ha nem tudod, hogy kié a telefon, akkor vidd be a rendőrségre.

6. Adatvesztés nélkül nincs lehetőség kiütni a jelszót sem IPhoneon, sem pedig máshol.

2021. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%
Egy hete ellopták a buszon a haverom telóját, te voltál? 😂
2021. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1:Aludtam és nem tettem el.

2.Úgy hogy ez egy családi party, keresztanyám születésnapja. És itt van 3 nagyobb testvérem aki képes szívatni nagyon, én sem voltam józan, lehet hogy valahol felnyitva hagytam de nem emlékszem rá.

3.Csakhogy nem tudom, hogy ki.

4.Enyém a telefon, egy cukorkát se tudnék lopni nemhogy egy telefont.

5.De tudom, az enyém.

6.Rendben, köszönöm.


#2 haha vicces. Nem loptam el, egyszerűen olyan adatok vannak rajta amik fontosak nagyon.


#3 köszönöm.

2021. júl. 18. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mire változtatták meg, könnyű kideríteni ki volt: aki tudta a kódod. Igen, akkor is kell a változtatáshoz ha nyitva volt a telefon.
2021. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"És itt van 3 nagyobb testvérem aki képes szívatni nagyon"

ha ők voltak akkor vagy elmondják neked a feloldó kódot vagy vehetnek neked új telót. azért a lóf-sznak is van vége

2021. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy megváltoztasd a kódod, előtte megkell adni az aktuálist, erre értette a #1-es 2. pontjában.
2021. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor leszűkült a kör eléggé kevés emberre, ez ki ment a fejemből. Köszönöm!
2021. júl. 18. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ahhoz, hogy megváltoztasd a kódod, előtte megkell adni az aktuálist, erre értette a #1-es 2. pontjában."

kétszer is!!

csak az változtathatta meg aki TUDJA a kódodat!


a fenti link magyar verziója:

[link]

2021. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Supportra írj, ők intézik azonosítás után.
2021. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!