Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A71 telefonom...

Samsung Galaxy A71 telefonom medencébe esett, majd kivettem és működött egy pár percig, utána a touch már nem reagált semmire, és végül full fekete képernyő lett. Mit csináljak? Azt irja, hogy 100%-ban vizálló telefon.

Figyelt kérdés
Ha nyomom a power gombot, érzem hogy vibrál a telefon, de a képernyő csak fekete. Azért egy 500 eurós telefontól elvárható lenne hogy kibírjon, és ennyit ki is kéne bírnia, ezt akkor is mondták amikor megvettem, illetve YT videókban is.
2021. júl. 18. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt vissza fogjak utasitani, mar most megmondom
2021. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ha hivatalosan tényleg vízállónak kéne lennie, és nem volt az, akkor igen, az garanciális hiba."

Nem, az sem garanciális javítás.

Semelyik gyártó nem vállal felelősséget a beázásért. A beázással egyúttal megszűnik a garancia is.


Ha a kérdező telefonját megnézik a szervizben, szinte biztos vagyok benne, hogy vissza fogják dobni a garanciális javítástól.

Ha nem, akkor viszont nagy szerencséje van.

2021. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a youtube yideós átb@szásoknak sose dőlj be.

Ha beteszik desztillált vízbe, akkor sem lesz baja, ha tényleg belemegy, simán szét lehet szedni, és kiszárítani belőle.

A szervizekben pedig még akkor is rá szokták fogni a beázást egy beküldött telefonra, ha a Szahara közepén romlott el, nem tudod bebizonyítani az ellenkezőjét. Ugyanis a beázás garanciavesztést okoz minden esetben. Még ha tényleg vízállónak mondja is a gyártó.

2021. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mi lett a mobillal?
2022. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!