Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s Másodlagos telefon...

Iphone 6s Másodlagos telefon ként?

Figyelt kérdés
sziasztok! Egy iphone 6s-t gondolok venni másodlagos telefon érdekében. Kérdem, hogy (akinek esetleg van) kb Mennyi az uzemidő ha pl csak tiktok, messenger, facebook,telefonálásra, fotózásra használnám?

2021. júl. 19. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

teljesen jó ilyenre.

1 napot kibír

2021. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is az a tartalék telefonom, mert szerintem a legjobb széria az iphonenok között. mivel vélhetőleg nem új az akkumulátor egy használt telefonba, így nehéz megmondani mennyi ideig birja. de ma már ki lehet birni anyagilag egy aksi cseréjét. sajnos egyébként sem az aksi erejéről volt híres szerintem a készülék. de én nagyon szeretem, igaz ma már csak tartalékban van. egyébként még soha nem használtam egy telefont sem annyi ideig mint a 6S
2021. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 napot biztosan nem bir ki toltes nelkul, nekem a vegere mar 4 ora alatt lemerult ugy, hogy hozza se nyultam (de 5 evig hasznaltam, jol birta azert).

Mondjuk akksicsere nem volt, mert inkabb a telefont csereltem le, azzal nem tudom milyen lett volna. A kerdes csak, hogy meddig lesz tamogatott, mert telefonalasra szerintem meg 10 evig is tudnad hasznalni, de ha nem lesz (vagy mar nincs?) ra szoftverfrissites, akkor elobb-utobb az alkalmazasokat nem tudod hasznalni, nem fognak elindulni.

2021. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!