Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másodlagos telefonnak milyet...

Másodlagos telefonnak milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Másodlagos telefont szeretnék venni.

Igen megnéztem egy csomo oldalt, de saját tapasztalat érdekelne.


MAX: 35 ezer forint az amit rászánnék

Lehetőleg újlenyomatos legyen

5,5-6" képernyővel

Kamera minimum 5/8 /12 Mp

16 max 32 Gb-os memóroával,de ha csak 16 gb se zavar mivel csak másodlagos telonak kéne Honor 8 mellé



2018. szept. 27. 15:54
 1/9 anonim válasza:
0%
Minek neked "másodlagos" telefon?
2018. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
2018. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Szerintem NEM rád tartozik,hogy minek nekem. NEM ez volt a kérdés, h kell e nekem vagy sem.

2018. szept. 27. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A kettes hozzászóló által ajánlott telefont én is tudom javasolni! Ennyiért nem nagyon kapsz jobbat!
2018. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm # 2 és #4-es válaszoló!Munkába kellene igazából mnet a zöld kéz
2018. szept. 27. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

De mennyire jellemző, hogy egyesek mekkora jelentőséget tulajdonítanak egy szar telefonnak, mintha azon múlna egy ember minősége.

Feltétlenül fontos volt megemlíteni, hogy csak a Honor 8 mellé kellene másodlagosnak, hiszen nem vagyunk mi akárkik, nekünk Honor 8 van!

Pedig teljesen irreleváns a kérdés szempontjából, az autód márkája hiányzik még.

2018. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Mennyire fontos volt ide írnod, látom elég szar az életed. Ha nekem valami nem tetszik NEM írok,de látom neked ez a jó kis senki
2018. szept. 28. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellni kispajtás, hogy mekkora primitív vagy (amit amúgy is tudtam látatlanban).

Nem kell itt sunyizni, privát üzenetben gyalázkodni.

Amit meg tudtál írni nekem privát üzenetben, azt őszintén vállalni kell nyilvánosan is! Ez vagy te.

A kultúra, az intelligencia.

"Százezer forintos telefonon van" jeligére:

------------------------------------------

Ja, nem tudom bemásolni, mert nem engedi a fórum trágárság-szűrője. (A primitív-filter.)

2018. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, tudtad kérdező? Az internetes névtelen fenyegetés büntetőjogi kategória (nem mobiltéma). IP-címed megvan, úgy fenyegetőzz!
2018. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!